KFPS Royal Friesian

 

Onderstaand kunt u de startlijsten van de verschillende keuringen inkijken. Voor aanvangstijden en adresgegevens van de keuring kunt u kijken in de agenda.

Indien van toepassing worden de uitslagen zo snel mogelijk na de keuring ingevoerd en online gezet. De uitslagen van de IBOP kunt u via deze link bekijken.
Fokdag It Fryske Hynder
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
107 202200189 Teun H Vb H 1e premie Yme 507 Hessel 480 S. Hoekstra (Meppel) S. Hoekstra (Meppel)
108 202200525 Tiede H Vb H 3e premie Markus 491 Olof 315 R. Hofstra-Halman (Lytsewierrum) R. Hofstra-Halman (Lytsewierrum)
109 202200278 Twirre Fan Ryk & Sjiek Vb H 2e premie Arent 515 Thorben 466 Johan Veenstra & Dhr. Wesley Teeling (Tzummarum) Johan Veenstra & Dhr. Wesley Teeling (Tzummarum)
110 202201589 Tsjeard P Vb H 3e premie Nane 492 Bikkel 470 Verkocht bestemming bekend (Onbekend) L. Postma (Winsum)
111 202200429 Ulfert fan 't Seleantsje Vb H 2e premie Tymen 503 Mewes 438 J.S. Dijkstra (Molkwerum) J.S. Dijkstra (Molkwerum)
112 202200704 Thae H Vb H 2e premie Foeke 520 Menne 496 K. Heida (Broek) K. Heida (Broek)
113 202200705 Ulke Vb H 2e premie Jurre 495 Ulke 338 K. Heida (Broek) K. Heida (Broek)
115 202201212 Tiis Vb H 1e premie Alwin 469 Andries 415 T. Dijkstra (Hinnaard) J. v.d. Brug (Hennaard)
116 202201349 Thomas fan'e Ridderdijk Vb H 1e premie Auwert 514 Eibert 419 A. Duiven-Lettinga (Hartwerd) A. Duiven-Lettinga (Hartwerd)
117 202201246 Ulaan T. fan Schwan Vb H 2e premie Wolter 513 Alwin 469 K. Schwan (Oberelbert) K. Schwan (Oberelbert)
118 202201492 Tsjibbe fan it Ychtenfean Vb H 2e premie Jehannes 484 Hinne 427 P.J.H. Andreoli (Echten) P.J.H. Andreoli (Echten)
119 202201391 Twirre fan 't Fjildhûs Vb H 2e premie Teun 505 Dries 421 Wijnstra (Marsum) Wijnstra (Marsum)
120 202201767 Tette fan Annabuorren Vb H 3e premie Teun 505 Tsjalle 454 Arjen de Jong & Geke v.d. Zijpp (Tirns) Arjen de Jong & Geke v.d. Zijpp (Tirns)
122 202201987 Theije fan 'e Breewar Vb H 2e premie Tymen 503 Eise 489 Margriet de Bruin (Koudum) H.B.G. de Bruin (Workum)
123 202202180 Tjibbe W. fan Harich Vb H (geen) niet gekeurd Waander 512 Gerben 479 W.J. Wink (Balk) W.J. Wink (Balk)
124 202202305 Thys FE Vb H 2e premie Auwert 514 Hessel 480 R. Engelsma & T. Finnema (Oudemirdum) R. Engelsma & T. Finnema (Oudemirdum)
126 202202414 Thije fan de Wide Wimerts Vb H 2e premie Tymen 503 Reinder 452 Maria Douma-de Boer (Heeg) Jantina Reijenga (Heeg)
127 202202287 Teatse fan 'e Latsmaleane Vb H 2e premie Tiede 501 Eise 489 Hendrik & Babs Postma (Sexbierum) Hendrik & Babs Postma (Sexbierum)
128 202202954 Teunis fan de Muzekamp Vb H 2e premie Matthys 504 Jerke 434 N. Brouwer (Boornzwaag) N. Brouwer (Boornzwaag)
130 202203445 Thys fan Jonkershuzen Vb H 2e premie Jouwe 485 Heinse 354 C. Nieboer (Tjerkwerd) C. Nieboer (Tjerkwerd)
131 202203291 Tjerk fan Swyns Vb H 2e premie Omer 493 Jasper 366 H. Ebbinge (Wommels) H. Ebbinge (Wommels)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
132 202200247 Tjitske van de Haalover Vb M 2e premie Auwert 514 Bartele 472 C. Zijsling (IJlst) C. Zijsling (IJlst)
133 202200366 Tonny fan 'e Sjongedyk Vb M 2e premie Ulbrân 502 Thorben 466 Verkocht bestemming bekend (Onbekend) F.P. Hettinga (Burgwerd)
134 202200505 Troela NNF Vb M 3e premie Auwert 514 Sake 449 G. Robbe en J. Veenstra / W. Teeling (Berkel-Enschot) A.G. Robbe (Berkel-Enschot)
135 202200545 Tineke fan'e Ridderdijk Vb M 2e premie Bastiaan 510 Alwin 469 A. Duiven-Lettinga (Hartwerd) A. Duiven-Lettinga (Hartwerd)
136 202200562 Uwkje fan de Kamp Vb M 2e premie Fonger 478 Eise 489 P.J. van den Berg (Boazum) P.J. van den Berg (Boazum)
137 202200898 Tietje S. fan 'e Middelsee Vb M 2e premie Beant 517 Anton 343 G. de Boer-Boersma & S.A. Flapper & J. Klaster (Nijland) G. de Boer-Boersma & S.A. Flapper & J. Klaster (Nijland)
138 202200789 Trees H Vb M 2e premie Jehannes 484 Jesse 435 S. Hoekstra (Meppel) S. Hoekstra (Meppel)
139 202200895 Unyk Klaproaske B Vb M 1e premie Jehannes 484 Stendert 447 J. Bosma Dijkstra (Makkum) J. Bosma Dijkstra (Makkum)
140 202201213 Tinka Vb M 2e premie Bastiaan 510 Eise 489 J. v.d. Brug (Hennaard) J. v.d. Brug (Hennaard)
142 202203444 Ulkje fan Jonkershuzen Vb M 2e premie Alwin 469 Haike 482 C. Nieboer (Tjerkwerd) C. Nieboer (Tjerkwerd)
144 202201697 Tineke Vb M 2e premie Jehannes 484 Gerben 479 Henk en Jeldau Dijkstra (Sibrandabuorren) Deinum (Wjelsryp)
145 202201413 Thialda fan Slappeterp Vb M 2e premie Auwert 514 Teeuwis 389 Elsinga-de Vries (Slappeterp) Elsinga-de Vries (Slappeterp)
146 202201512 Teske J Vb M 2e premie Markus 491 Andries 415 de Jong (Balk) de Jong (Balk)
147 202201721 Tineke fan De Leane Vb M 2e premie Teun 505 Thorben 466 R. v.d. Hoek (Kubaard) R. v.d. Hoek (Kubaard)
148 202201570 Taetske fan d’ald Loop Vb M 2e premie Tiede 501 Jehannes 484 W.Y. de Boer (Achlum) W.Y. de Boer (Achlum)
149 202202024 Trude fan 'e Sûderleane Vb M 2e premie Yme 507 Jasper 366 H. Deinum (Schraard) H. Deinum (Schraard)
150 202202068 Trudy fan Beabuorren Vb M 1e premie Fonger 478 Markus 491 Y.P. Witteveen (Bolsward) Y.P. Witteveen (Bolsward)
151 202202861 Vera k Vb M 2e premie Auwert 514 Tjalbert 460 H. Kuiper (Oosterend) H. Kuiper (Oosterend)
152 202202996 Trea fan 't Sou Vb M 1e premie Markus 491 Mewes 438 G. v/d Horst (Warns) G. v/d Horst (Warns)
154 202203013 Uwke fan de Trijesprong Vb M 3e premie Auwert 514 Gerben 479 Morren (Oldebroek) Morren (Oldebroek)
 
03 Premiekeuring van entermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
155 202100360 Silke van de Polderhoeve Vb M 1e premie Tymen 503 Markus 491 H. Eppinga (Oudemirdum) H.H. Tubben (Rutten)
156 202100453 Sarina fan HovenierWester Vb M 2e premie Wibout 511 Eise 489 G. en L. Wester (Tjerkgaast) G. en L. Wester (Tjerkgaast)
158 202101849 Sterre fan'e Ridderdijk Vb M 1e premie Auwert 514 Eibert 419 A. Duiven-Lettinga (Hartwerd) A. Duiven-Lettinga (Hartwerd)
259 202102095 Pipa H.K. Vb M 2e premie Wibout 511 Reinder 452 Age Okkema (Siegerswoude) H. Kremer (Koekange)
 
04 Premiekeuring van twentermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
159 202000039 Nine fan 'e Hameren Vb M 1e premie Teun 505 Loadewyk 431 H.A.T. Osinga-Timmermans (Vrouwenparochie) H.A.T. Osinga-Timmermans (Vrouwenparochie)
160 202000271 Mintsje fan Wettersicht Vb M 1e premie Omer 493 Tsjalle 454 G.G.F. van Dijkhuizen & M.G. Griffioen (Follega) G.G.F. van Dijkhuizen & M.G. Griffioen (Follega)
161 202000752 Omi Vb M 3e premie Markus 491 Sape 381 H. Eppinga (Oudemirdum) Breeding Farm Snavelhof BV (Zuidwolde)
162 202001425 Martje fan HovenierWester Vb M 2e premie Yme 507 Ulke 338 G. en L. Wester (Tjerkgaast) G. en L. Wester (Tjerkgaast)
163 202002248 Noa O. Vb M 1e premie Markus 491 Jisse 433 D. Dijkstra en Christina Dijkstra (Sint Nicolaasga) D. Dijkstra (SINT NICOLAASGA)
164 202002563 Maria Margaretha Veronica Vb M 1e premie Tymen 503 Fonger 478 H. Eppinga (Oudemirdum) H. Eppinga (Oudemirdum)
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
167 201302473 Richtje van de Arebo Hoeve Stb Ster 2e premie Tsjalle 454 Anton 343 J.J. Haaijer (Langezwaag) R. Arends (Beilen)
168 201600711 Byke Stb 3e premie Pier 448 Sibald 380 M. Reijns (Slappeterp) M. Reijns (Slappeterp)
169 201602163 Brecht H Stb Ster AA 3e premie Wylster 463 Thomas 327 E.W. Andela (Wjelsryp) S.J. Holtrop (Vegelinsoord)
171 201801049 Harmina fan de Klaster Stb Ster 2e premie Julius 486 Stendert 447 O.M. Mous (Koudum) O.M. Mous (Koudum)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
081 201900991 Lotte fan Bloemhof Stb Ster 2e premie Jehannes 484 Stendert 447 H. & F. van Rossum (Maren-Kessel) F. Bloemhof & J. Bloemhof (Bolsward)
172 201900040 Jeltsje fan Pankoeken Stb Ster 1e premie Jurre 495 Beart 411 O. Leijendekker (Witmarsum) O. Leijendekker (Witmarsum)
174 201900294 Lieke fan 'e Oasterein Stb Ster 2e premie Ulbrân 502 Tsjalle 454 Tj. Langhout-Bos (Wjelsryp) Tj. Langhout-Bos (Wjelsryp)
176 201900432 Lisa fan'e Ridderdijk Stb Ster 2e premie Tjebbe 500 Wytse 462 A. Duiven-Lettinga (Hartwerd) A. Duiven-Lettinga (Hartwerd)
177 201900633 Janneke fan 't noardermar Stb Ster 2e premie Alwin 469 Jisse 433 L. Folkertsma (Molkwerum) L. Folkertsma (Molkwerum)
178 201900788 Lonneke van de Marne Stb 3e premie Alwin 469 Jasper 366 D. van Foeken (Bolsward) D. van Foeken (Bolsward)
179 201900822 Lente fan'e Ridderdijk Stb Ster 1e premie Alwin 469 Bartele 472 A. Duiven-Lettinga (Hartwerd) A. Duiven-Lettinga (Hartwerd)
180 201900990 Jeltske fân it Pompeblêd Stb niet geprimeerd Wimer 461 Bartele 472 W. Wester (Sint Nicolaasga) W. Wester (Sint Nicolaasga)
181 201901022 Jaakje fan Wettersicht Stb Ster 2e premie Uldrik 457 Tsjalle 454 G.G.F. van Dijkhuizen & M.G. Griffioen (Follega) G.G.F. van Dijkhuizen & M.G. Griffioen (Follega)
182 201901028 Jetske L.W. Stb 3e premie Jurre 495 Jisse 433 Ludema (Witmarsum) Ludema (Witmarsum)
183 201901187 Klaske fan it Jachthûs Stb niet geprimeerd Tymen 503 Onne 376 M. de Boer (Koudum) M.J.M. Snijders (Oudemirdum)
184 201901203 Jelka van Hilberalti Stb 3e premie Bartele 472 Sytse 385 J.J.G. Schulte (Beuningen) B. Veldhuizen (Putten)
185 201901308 Jitske van het Sterrebos Stb 3e premie Markus 491 Alwin 469 H.P. Alink (Beuningen) H.P. Alink (Beuningen)
186 201901479 Joke J Stb 3e premie Wimer 461 Andries 415 de Jong (Balk) de Jong (Balk)
187 201901613 Jiskje fan de Heamar Stb 3e premie Markus 491 Maeije 440 M. de Boer (Koudum) M. de Boer (Koudum)
189 201901731 Jinke fan Jonkershuzen Stb niet geprimeerd Sipke 450 Haike 482 P. Nauta (Makkum) C. Nieboer (Tjerkwerd)
190 201901870 Jildou R. Stb Ster 2e premie Tymen 503 Norbert 444 A.F.P.W. Kamminga (De Westereen) R. Riemersma (De Westereen)
191 201901906 Klaasje fan it Ychtenfean Stb Ster 2e premie Jehannes 484 Hinne 427 P.J.H. Andreoli (Echten) P.J.H. Andreoli (Echten)
192 201901926 Jasmine út de Westereen Stb Ster AA 2e premie Tjebbe 500 Tymon 456 A.F.P.W. Kamminga (De Westereen) A.F.P.W. Kamminga (De Westereen)
194 201901976 Josien K Stb niet geprimeerd Bartele 472 Tjalbert 460 H. Kuiper (Oosterend) H. Kuiper (Oosterend)
195 201902089 Jolanda fan'e Ridderdijk Stb niet geprimeerd Alwin 469 Gjalt 426 A. Duiven-Lettinga (Hartwerd) A. Duiven-Lettinga (Hartwerd)
196 201902173 Kine fan Waadsicht Stb niet geprimeerd Julius 486 Doaitsen 420 F.N. Wolfswinkel (Vlieland) F.N. Wolfswinkel (Vlieland)
200 201902389 Japke fan Jonkershuzen Stb Ster 2e premie Epke 474 Heinse 354 P. Nauta (Makkum) C. Nieboer (Tjerkwerd)
201 201902447 Lea fan StarKing Stb niet geprimeerd Jehannes 484 Tsjitse 387 Baukje Pama-de Boer (Sebaldeburen) StarKing BV (Spannum)
202 201902583 Juffer fan Burmania Stb Ster 1e premie Menne 496 Maurits 437 K.D. Faber (Hindeloopen) R.A. Faber (St. Nicolaasga)
203 201902748 Jutta fan de sandobbe Stb Ster 2e premie Markus 491 Folkert 353 W.E. v.d. Velde (Koudum) W.E. v.d. Velde (Koudum)
204 201902839 Janne fan Synaeda Stb Ster 1e premie Omer 493 Stendert 447 A.S. Oosterbaan (Opeinde) A.S. Oosterbaan (Opeinde)
205 201902845 Jinthe H fan Jentsje's Pleats Stb Ster 2e premie Jurre 495 Rindert 406 J.E. de Groot (Hilaard) J.E. de Groot (Hilaard)
206 201902856 Jelbrich fan Hylpen Stb Ster 2e premie Eise 489 Fonger 478 de Vries (Hindeloopen) de Vries (Hindeloopen)
207 201902864 Lobke van de Westfriezenhof Stb Ster 2e premie Markus 491 Mewes 438 G. Samplonius (Mirns) S. Vriend-Boekschoten (Bakhuizen)
208 201902995 Jackie fân it Pompeblêd Stb Ster 2e premie Menne 496 Maurits 437 B. Wester (Sint Nicolaasga) W. Wester (Sint Nicolaasga)
209 201903178 Lysbeth fân de Heamar Stb 3e premie Tjebbe 500 Olof 315 M. de Boer (Koudum) M. de Boer (Koudum)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
095 201800215 Hester fan Hylpen Stb Ster 1e premie Markus 491 Wierd 409 de Vries (Hindeloopen) de Vries (Hindeloopen)
213 201700049 Ela Lotte van de Noeste Hoeve Stb Ster Niet aangewezen voor CK Omer 493 Take 455 P. Okkema (Witmarsum) P. Okkema (Witmarsum)
214 201700424 Freule fan Hylpen Stb Ster AA Niet aangewezen voor CK Pier 448 Onne 376 de Vries (Hindeloopen) de Vries (Hindeloopen)
215 201701130 Dieke fan Meren-State KFPS Stb Kroon AAA 1e premie Eise 489 Teeuwis 389 Tjitze Bouma Beheer B.V. (Wommels) J. Vriend (Zuidermeer)
216 201701991 Do fan de Marrewyk Stb Ster 1e premie Jehannes 484 Beart 411 J.J. Lindeman-v.d. Wal (De Wilp) K.E. Bouma (Dr. Compagnie)
218 201800531 Hannah fan Hylpen Stb Ster 1e premie Jurre 495 Onne 376 de Vries (Hindeloopen) de Vries (Hindeloopen)
219 201800788 Ieke T. van Sessing Stb Ster 1e premie Omer 493 Uldrik 457 Tanck (Vragender) Tanck (Vragender)
220 201800916 Iris fan 't Fjildhûs Stb Ster A 1e premie Maurits 437 Dries 421 Wijnstra (Marsum) Wijnstra (Marsum)
222 201801540 Imke van Es Stb Ster Niet aangewezen voor CK Omer 493 Folkert 353 C.H. van Es (Sliedrecht) C.H. van Es (Sliedrecht)
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
098 200902266 Freya van de Oostwal Stb Ster Sport AA Niet aangewezen voor CK Meinse 439 Lammert 260 A. Buma (Oosterzee) J. van Nieuwenhuyzen (St. Maarten)
226 201302831 Setske fan Fjildsicht Stb Ster AA Niet aangewezen voor CK Tsjalle 454 Sape 381 G.G.F. van Dijkhuizen & M.G. Griffioen (Follega) G. Wijbenga-Meijer (Kollumerpomp)
 
10 Premiekeuring van Kroonmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
229 201500788 Yanneke fan Dulve Stb Model AA 1e premie Tsjalke 397 Jasper 366 W.P.H. van Tilborg (Wijk en Aalburg) W.P.H. van Tilborg (Wijk en Aalburg)
230 201502104 Ykje ygrek KFPS Stb Kroon AAA 1e premie Tsjalle 454 Bente 412 A.H. Ydema (Wytgaard) A.H. Ydema (Wytgaard)
233 201005058 Hester fan Dijkmaniastate Stb Kroon Sport Niet aangewezen voor CK Andries 415 Sierk 326 D.B. Dijkman (Marssum) D.B. Dijkman (Marssum)
234 201301073 Prinses v.d. Terpen KFPS Stb Kroon AA 1e premie Tjalbert 460 Sape 381 Daniel Cabrera (Heber City, UT) R.J. Rienstra (Wommels)
237 201500009 Zoë k. Stb Model Sport AA 1e premie Bartele 472 Beart 411 H. Kuiper (Oosterend) H. Kuiper (Oosterend)
238 201500280 Zita fan Steendans Stb Model AA 1e premie Beart 411 Andries 415 Jeffrey & Mary Ann Marrs (Rapid City, SD) Maren Meier (Hägerfelde)
240 201501699 Wietske Stb Model Sport AAA 1e premie Tsjalle 454 Mewes 438 G. Samplonius & M. Vriend (Mirns) G. Samplonius & M. Vriend (Mirns)
241 201502415 Ymkje K fan de Aldedyk Stb Kroon Sport AA Niet aangewezen voor CK Gerben 479 Tjalbert 460 H. Kuiper (Oosterend) H. Kuiper (Oosterend)
242 201802365 Imke fan 'Bosksicht' KFPS Stb Kroon AA 1e premie Julius 486 Onne 376 S. Meekma (Balk) Stoeterij Bosksicht (Balk)
 
11 Premiekeuring van Modelmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
243 201800421 Hayco J. Fan 'T Zijperland Rb Ster 2e premie Markus 491 Fabe 348 Arianne Hoekstra (Idskenhuizen) Firma Stoop Vlaar (Schagerbrug)
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
14 Premiekeuring van 4 jaar e.o. sterruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
15 Preferente Merries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
123movies