KFPS Royal Friesian

 

Onderstaand kunt u de startlijsten van de verschillende keuringen inkijken. Voor aanvangstijden en adresgegevens van de keuring kunt u kijken in de agenda.

Indien van toepassing worden de uitslagen zo snel mogelijk na de keuring ingevoerd en online gezet. De uitslagen van de IBOP kunt u via deze link bekijken.
Veulenkeuring
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
001 202100469 Roderik K. Vb H 2e premie Omer 493 Epke 474 H.J.M. Korten (Weert) H.J.M. Korten (Weert)
003 202101148 Sjimmie K Vb H 1e premie Tiede 501 Bartele 472 H.J.M. Korten (Weert) H.J.M. Korten (Weert)
004 202100985 Sepp Galloper Vb H 2e premie Willem 508 Brandus 345 Stoeterij Galloper (Berkel en Rodenrijs) Stoeterij Galloper (Berkel en Rodenrijs)
005 202101072 Sylvester AM van het leuven Vb H 3e premie Tiede 501 Omer 493 Stal van het Leuven (Oss) Stal van het Leuven (Oss)
006 202101474 Sjoerd fan D' oever Vb H 3e premie Pier 448 Wolfert 467 J.D. Colijn (Doeveren) J.D. Colijn (Doeveren)
007 202101642 Quinten-W-R Vb H 2e premie Alwin 469 Fonger 478 J.H. Rietveld (Sprang-Capelle) J.H. Rietveld (Sprang-Capelle)
008 202103429 Prince Palermo Vb H 2e premie Auwert 514 Alwin 469 Rosanne Palermo (Oudemirdum) Rosanne Palermo (Oudemirdum)
009 202101637 Rocky Vb H 2e premie Jouwe 485 Doaitsen 420 Rik Hofman (Rijssen) Rik Hofman (Rijssen)
010 202101452 Sjors K Vb H 1e premie Tjebbe 500 Beart 411 H.J.M. Korten (Weert) H.J.M. Korten (Weert)
012 202101984 Rixt Vb H 2e premie Tiede 501 Ulke 338 Joh. van der Linden (Brakel) Joh. van der Linden (Brakel)
014 202101827 Popke Van Wagensveld Vb H 2e premie Epke 474 Gradus 356 Van Wagensveld (Ede) Van Wagensveld (Ede)
015 202101963 Sem Galloper Vb H 2e premie Jehannes 484 Jerke 434 Stoeterij Galloper (Berkel en Rodenrijs) Stoeterij Galloper (Berkel en Rodenrijs)
016 202102226 Sytske van de Prinsessenhof Vb H 2e premie Alwin 469 Epke 474 Daniëlle Koehein (Ophemert) Daniëlle Koehein (Ophemert)
017 202102031 Pelle van Stal Aschberg Vb H 2e premie Auwert 514 Omer 493 J. van Asch-Vlaanderen (IJzendoorn) J. van Asch-Vlaanderen (IJzendoorn)
018 202102081 Samuel van de Weerdshof Vb H 1e premie Tiede 501 Doaitsen 420 H. van de Weerd (Beemte Broekland) H. van de Weerd (Beemte Broekland)
019 202102064 Peer van De Betuwse Waard Vb H 2e premie Arent 515 Meinte 490 D.F.D. van Duuren (Lienden) D.F.D. van Duuren (Lienden)
020 202102377 Rakker Vb H 2e premie Alwin 469 Bartele 472 W.C.H. Brunekreef (Lunteren) W.C.H. Brunekreef (Lunteren)
021 202102777 Sebbe fan stal Vrolijk Vb H 3e premie Epke 474 Hette 481 J.J.A. Vrolijk (Ommeren) J.J.A. Vrolijk (Ommeren)
022 202102693 Siebe fan de Trijesprong Vb H 2e premie Boet 516 Gerben 479 Morren (Oldebroek) Morren (Oldebroek)
023 202102843 Raban JB Vb H 1e premie Tjebbe 500 Epke 474 J.J.M. Boerstal - vd Lockand (Haps) J.J.M. Boerstal - vd Lockand (Haps)
024 202102933 Ritse v.G. Vb H 2e premie Tiede 501 Tsjalke 397 J.H. van Ginkel (Breukelen) J.H. van Ginkel (Breukelen)
025 202103016 Saco Ven Vb H 1e premie Auwert 514 Epke 474 A.P. van de Ven (Vinkel) A.P. van de Ven (Vinkel)
027 202103155 Sam Vb H 2e premie Auwert 514 Felle 422 G. v.d. Haar (Lunteren) G. v.d. Haar (Lunteren)
028 202103011 Roele van de Oudekleefsebaan Vb H 1e premie Auwert 514 Wolfert 467 G. van Rossum (Overasselt) G. van Rossum (Overasselt)
029 202103121 Sybren Vb H 2e premie Jouwe 485 Norbert 444 M.J.J. Waaijer ('s-Gravenhage) M.J.J. Waaijer ('s-Gravenhage)
066 202102726 Silke de Leije Vb H 3e premie Boet 516 Epke 474 H. van Lieshout (Lierop) H. van Lieshout (Lierop)
067 202102956 Sietse de Leije Vb H 2e premie Boet 516 Omer 493 H. van Lieshout (Lierop) H. van Lieshout (Lierop)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
030 202100691 Sjouke van stal Schaefer Vb M 2e premie Tiede 501 Bartele 472 J. Schaefer (Lienden) J. Schaefer (Lienden)
032 202101241 Sierlijkheit fan Over de Graaf Vb M 2e premie Auwert 514 Onne 376 P. de Haan (Beesd) P. de Haan (Beesd)
033 202100987 Silke van Dijkstra State Vb M 1e premie Auwert 514 Haitse 425 D.A. Dijkstra & M. Dijkstra (Berlikum) D.A. Dijkstra & M. Dijkstra (Berlikum)
035 202101273 Roxke fan Melman Vb M 1e premie Boet 516 Wimer 461 J. Melman (Amsterdam) J. Melman (Amsterdam)
036 202101358 Stella van stal Schaefer Vb M 2e premie Willem 508 Hessel 480 J. Schaefer (Lienden) J. Schaefer (Lienden)
037 202101755 Queen Rosanne Palermo Vb M 1e premie Auwert 514 Alwin 469 Rosanne Palermo (Oudemirdum) Rosanne Palermo (Oudemirdum)
039 202101515 Rinke van de Wijzend Vb M 2e premie Boet 516 Doaitsen 420 A. Barsingerhorn (Sint Maarten) A. Barsingerhorn (Sint Maarten)
040 202101471 Summer fan stal Vrolijk Vb M 2e premie Arent 515 Alwin 469 J.J.A. Vrolijk (Ommeren) J.J.A. Vrolijk (Ommeren)
042 202101609 Sjaan van de Haanenakker Vb M 2e premie Auwert 514 Maeije 440 A.G.M. Nijhuis-Krabbe (Oldenzaal) A.G.M. Nijhuis-Krabbe (Oldenzaal)
043 202101627 Pleun van Zevenhuizen Vb M 3e premie Matthys 504 Jasper 366 Verkocht bestemming bekend (Onbekend) v.d. Hoeven (Bunschoten)
044 202101865 Silke Vb M 3e premie Pier 448 Sipke 450 H. Dijkstra (Warder) H. Dijkstra (Warder)
045 202102048 Sitske v d kweeklust Vb M 1e premie Boet 516 Eibert 419 A. Blaauw (Vries) A. Blaauw (Vries)
046 202101796 Pien uit Aadorp Vb M 2e premie Willem 508 Jerke 434 O.R. Dooren (Vriezenveen) O.R. Dooren (Vriezenveen)
047 202102001 Rinske Stanske Vb M 2e premie Pier 448 Eibert 419 Antoinette Hagedoorn (Klarenbeek) Antoinette Hagedoorn (Klarenbeek)
048 202102045 Senna fan Scyedam Vb M 2e premie Boet 516 Doaitsen 420 Van Doorn (Schiedam) Van Doorn (Schiedam)
049 202102403 Queen van 't Driehuukske Vb M 3e premie Boet 516 Epke 474 E.H.P.J. van de Weijer (Oploo) E.H.P.J. van de Weijer (Oploo)
050 202102409 Queen van de Vogelpoelhoeve Vb M 2e premie Jouwe 485 Norbert 444 Felicia van Vogelpoel (Tull en 't Waal) Felicia van Vogelpoel (Tull en 't Waal)
051 202102718 Roos WK van de Uiterdijk Vb M 1e premie Auwert 514 Beart 411 W. Kruissen (Geldermalsen) W. Kruissen (Geldermalsen)
052 202102952 Pien Vb M 3e premie Pier 448 Sipke 450 A.M. Diks (Lieren) A.M. Diks (Lieren)
053 202102740 Reina R. v.d. Valkstraat Vb M 2e premie Arent 515 Gerben 479 G.J. Rutten (Overasselt) G.J. Rutten (Overasselt)
054 202102716 Sterre ylze fan it nije begjin Vb M 2e premie Boet 516 Thorben 466 J. Tol (St.-Annaparochie) J. Tol (St.-Annaparochie)
055 202102670 Silke van de Zeekade Vb M 1e premie Tjebbe 500 Doaitsen 420 A. Hol (Wadenoijen) A. Hol (Wadenoijen)
056 202102757 Symke van de Wintervliet Vb M 1e premie Matthys 504 Aan 416 Th.G.A. van der Gun (Schalkwijk) Th.G.A. van der Gun (Schalkwijk)
057 202102701 Saar Pius fan Hipma Vb M 2e premie Boet 516 Doaitsen 420 Atte Hibma (Almere) Atte Hibma (Almere)
058 202103094 Shadow van Bart Zunne Stal Vb M 2e premie Epke 474 Bartele 472 J.J. van der Wielen (Oss) J.J. van der Wielen (Oss)
060 202102817 Quinty fan Klein Weulink Vb M 3e premie Omer 493 Gerben 479 H. Blom (Wijhe) H. Blom (Wijhe)
061 202103143 Princess Fon Frieden Vb M 1e premie Alwin 469 Haitse 425 B.W.P.J. Struker (Bedburg Hau) B.W.P.J. Struker (Bedburg Hau)
062 202103266 Sterre van de Driehoek Vb M 2e premie Epke 474 Jerke 434 M. van de Weijer (Oploo) M. van de Weijer (Oploo)
063 202103269 Sientje van de Oudekleefsebaan Vb M 1e premie Willem 508 Uldrik 457 G. van Rossum (Overasselt) G. van Rossum (Overasselt)
068 202102728 Saske de Leije Vb M 1e premie Tiede 501 Hette 481 H. van Lieshout (Lierop) H. van Lieshout (Lierop)
 
03 Premiekeuring van 3 jaar eo veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
065 201300999 Rita Stb niet geprimeerd Sipke 450 Rypke 321 H. Dijkstra (Warder) H. Sikma (Moorweg-klosterschoo)
 
123movies