KFPS Royal Friesian

 

Onderstaand kunt u de startlijsten van de verschillende keuringen inkijken. Voor aanvangstijden en adresgegevens van de keuring kunt u kijken in de agenda.

Indien van toepassing worden de uitslagen zo snel mogelijk na de keuring ingevoerd en online gezet. De uitslagen van de IBOP kunt u via deze link bekijken.
Fokdag Noord-Zuid Holland
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
001 202201222 Teun Ulbran V. Vb H 3e premie Ulbrân 502 Wisse 408 Lize Vooren-Schipper (Oostzaan) Lize Vooren-Schipper (Oostzaan)
002 202200599 Tabor van de Zuidermeer hoeve Vb H 2e premie Pier 448 Tsjalle 454 Linda Prins (Zuidermeer) Linda Prins (Zuidermeer)
003 202200782 Valentijn van de Benninger Vb H 2e premie Menne 496 Dries 421 C.A. de Boer (Zwaagdijk) C.A. de Boer (Zwaagdijk)
004 202200873 Ton v.d. Neshoeve Vb H 2e premie Nane 492 Eise 489 D. Groot (Wervershoof) D. Groot (Wervershoof)
005 202201214 Uhtred van de Arendsburcht Vb H 3e premie Nane 492 Olof 315 R. de Koning (Beemster) R. de Koning (Beemster)
007 202201376 Teun van de Hoogegeest Vb H 2e premie Arent 515 Reinder 452 M.C. Bakker-Schoon (Akersloot) M.C. Bakker-Schoon (Akersloot)
009 202201681 Vriend fan 't Blocklân Vb H 2e premie Matthys 504 Felle 422 Cees en Jet de Boer (Hoorn) Cees en Jet de Boer (Hoorn)
010 202201519 Thames B P Vb H 2e premie Fonger 478 Rindert 406 J.Th. Dudink (Hoogwoud) J.Th. Dudink (Hoogwoud)
011 202201445 Tinus van de Hoogegeest Vb H 2e premie Tiede 501 Reinder 452 J. Bakker (Akersloot) J. Bakker (Akersloot)
014 202201690 Thijs v.d . Neshoeve Vb H 2e premie Markus 491 Jisse 433 D. Groot (Wervershoof) D. Groot (Wervershoof)
015 202202250 Tieme van de Hargerweg Vb H 2e premie Tiede 501 Bente 412 N.J.M. Kooijman (Schoorl) N.J.M. Kooijman (Schoorl)
016 202202858 Vedde Vb H 2e premie Boet 516 Maurus 441 R. Breure (Zwanenburg) R. Breure (Zwanenburg)
018 202202986 Upke KDG Vb H 2e premie Beant 517 Thorben 466 J. de Goede (Warder) J. de Goede (Warder)
019 202202931 Titus van 't Slikwit Vb H 2e premie Markus 491 Fabe 348 A. Smit (Medemblik) A. Smit (Medemblik)
020 202203152 Take van de lage Nes Vb H 2e premie Jehannes 484 Bikkel 470 Nes (Ursem) Nes (Ursem)
079 202201392 Tuke van de Anne Hoeve Vb H 1e premie Tiede 501 Norbert 444 J.A.M. de Wit (Heemskerk) J.A.M. de Wit (Heemskerk)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
021 202200089 Vinske fan Melman Vb M 2e premie Elias 494 Jehannes 484 J. Melman (Amsterdam) J. Melman (Amsterdam)
022 202200831 Vive Lique van de Meikade Vb M 1e premie Teun 505 Pier 448 W.E. Lokhorst (Ederveen) W.E. Lokhorst (Ederveen)
023 202200832 Vay van de Meikade Vb M 1e premie Foeke 520 Meinte 490 W.E. Lokhorst (Ederveen) W.E. Lokhorst (Ederveen)
025 202201497 Tender Vb M 2e premie Tiede 501 Uldrik 457 C.H.M. van Oosten (Hillegom) C.H.M. van Oosten (Hillegom)
027 202201526 Tryntje fan 't nije Lok BbII Vb M 2e premie Galileo Markus 491 Bas Conijn (Zwaagdijk-Oost) Bas Conijn (Zwaagdijk-Oost)
028 202201666 Tjerda v.O Vb M 2e premie Stendert 447 Sjouke 453 O. van Oosten (Marken-Binnen) O. van Oosten (Marken-Binnen)
029 202201720 Valente de B Vb M 2e premie Beart 411 Hessel 480 S. de Boer (Warder) S. de Boer (Warder)
030 202201667 Vera v.O Vb M 1e premie Stendert 447 Olgert 445 O. van Oosten (Marken-Binnen) O. van Oosten (Marken-Binnen)
031 202201815 Valentina van de Zomerdijk Vb M 2e premie Wibout 511 Fabe 348 H.H.M. Smit (Wognum) H.H.M. Smit (Wognum)
034 202201809 Vamke de B. Vb M 1e premie Tymen 503 Jouwe 485 S. de Boer (Warder) S. de Boer (Warder)
035 202202214 Tabke S Vb M 3e premie Rommert 498 Onne 376 C.W. Star (Rijnsburg) C.W. Star (Rijnsburg)
036 202201981 Valencia Fan Melman Vb M 3e premie Jurre 495 Wobke 403 J. Melman (Amsterdam) J. Melman (Amsterdam)
037 202202134 Veerle fan út Twiske Vb M 3e premie Wylster 463 Dries 421 N. de Boer (Oostzaan) N. de Boer (Oostzaan)
038 202202207 Teuntje van de Anne Hoeve Vb M 1e premie Alwin 469 Beart 411 J.A.M. de Wit (Heemskerk) J.A.M. de Wit (Heemskerk)
039 202202171 Thiara van de Arendsburcht Vb M 2e premie Teun 505 Bente 412 R. de Koning (Beemster) R. de Koning (Beemster)
040 202202338 Veerle van de Wijzend Vb M 2e premie Alwin 469 Doaitsen 420 A. Barsingerhorn (Sint Maarten) A. Barsingerhorn (Sint Maarten)
041 202202223 Teske fan de Lagedyk VVR M 2e premie Alwin 469 Sake 449 J. Scholten-Roos (Katwoude) J. Scholten-Roos (Katwoude)
042 202202410 Tsjitske van de Wijdeblick Vb M 2e premie Boet 516 Haitse 425 J Louter (Andijk) J Louter (Andijk)
044 202202418 Vorstin van Lapinenburg Vb M 1e premie Tiede 501 Andries 415 J.J.H. Boot & J.P.W. Boot (Hillegom) J.J.H. Boot & J.P.W. Boot (Hillegom)
046 202202812 Tess fan út Twiske Vb M 2e premie Ulbe 506 Fabe 348 N. de Boer (Oostzaan) N. de Boer (Oostzaan)
047 202203053 Valerie van de Benninger Vb M 3e premie Alwin 469 Dries 421 C.A. de Boer (Zwaagdijk) C.A. de Boer (Zwaagdijk)
048 202202928 Tetske Vb M 2e premie Alke 468 Jouwe 485 Esther Melissa Prins (Krommenie) Esther Melissa Prins (Krommenie)
049 202203125 Tialda van Lapinenburg Vb M (geen) Beant 517 Jehannes 484 J.J.H. Boot & J.P.W. Boot (Hillegom) J.J.H. Boot & J.P.W. Boot (Hillegom)
080 202203020 Teuntje H Vb M 3e premie Nane 492 Jehannes 484 G.A. Bouma (Aldeboarn) P. Boots (De Goorn)
 
03 Premiekeuring van entermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
04 Premiekeuring van twentermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
051 202000531 Nanneke ût de Grachten Vb M 1e premie Tjebbe 500 Norbert 444 M.H.A. Schothorst (Soest) M.H.A. Schothorst (Soest)
052 202000774 Oukje S Vb M 3e premie Rommert 498 Onne 376 C.W. Star (Rijnsburg) C.W. Star (Rijnsburg)
053 202001432 Olga v/d bokkefarm Vb M 1e premie Jehannes 484 Beart 411 Cor en Nel Beentjes (Heiloo) Cor en Nel Beentjes (Heiloo)
054 202002067 Mariebel Vb M 2e premie Tjebbe 500 Doaitsen 420 A. Hol (Wadenoijen) A. Hol (Wadenoijen)
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
056 201402231 Trees E. Stb niet geprimeerd Andries 415 Tsjalke 397 K. de Leeuw-Uitslager (Wormer) W.J. Elshof (Sonnega)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
058 201900191 Jeldau fan Meren-State Stb niet geprimeerd Menne 496 Olrik 383 Wim Enderink (Bathmen) J. Vriend (Zuidermeer)
059 201900324 Lien van Halfweg Stb Ster 2e premie Tymen 503 Tonjes 459 K.D. de Vrij (Heemskerk) K.D. de Vrij (Heemskerk)
060 201900451 Jade S Stb 3e premie Jurre 495 Onne 376 C.W. Star (Rijnsburg) C.W. Star (Rijnsburg)
061 201900522 Jaukje fan Meren-State Stb Ster 2e premie Jurre 495 Teeuwis 389 J. Vriend (Zuidermeer) J. Vriend (Zuidermeer)
062 201900970 Lizzke fan Melman Stb niet geprimeerd Jehannes 484 Wimer 461 Liz Jesse & Marieke Kuen (Broek in Waterland) J. Melman (Amsterdam)
063 201901014 Josephine ût de Grachten Stb Ster 1e premie Menne 496 Alwin 469 M.H.A. Schothorst (Soest) M.H.A. Schothorst (Soest)
064 201901282 Kayla fan é Fean Stb niet geprimeerd Mees 497 Doaitsen 420 H. Weeteling (Assendelft) H. Weeteling (Assendelft)
065 201901092 Klaske van de Hargerweg Stb niet geprimeerd Sipke 450 Dries 421 N.J.M. Kooijman (Schoorl) N.J.M. Kooijman (Schoorl)
066 201901034 Klaasje van de Anne Hoeve Stb niet geprimeerd Haike 482 Norbert 444 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend) J.A.M. de Wit (Heemskerk)
067 201901436 Lieve van de Zomerdijk Stb Ster 1e premie Jehannes 484 Bikkel 470 H.H.M. Smit (Wognum) H.H.M. Smit (Wognum)
068 201901726 Julia fan Melman Stb niet geprimeerd Tymen 503 Wimer 461 J. Melman (Amsterdam) J. Melman (Amsterdam)
069 201902298 La Lique van de Meikade Stb Ster 1e premie Jehannes 484 Pier 448 W.E. Lokhorst (Ederveen) W.E. Lokhorst (Ederveen)
070 201902763 Jilly v/d bokkefarm Stb 3e premie Menne 496 Epke 474 Cor en Nel Beentjes (Heiloo) Cor en Nel Beentjes (Heiloo)
071 201902843 Lara -Vr -R Stb 3e premie Fonger 478 Wikke 404 R.L. Duiverman-Molenaar (Voorthuizen) J.H. Rietveld (Sprang-Capelle)
072 201902893 Lopke van de Hogeweg Stb Ster 2e premie Tjebbe 500 Sytse 385 Stoeterij Galloper (Berkel en Rodenrijs) J. Koopmans (Tiel)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
073 201600189 Bobbie-Ulkje fan Up to Date Stb Ster Sport AA Niet aangewezen voor CK Jehannes 484 Beart 411 J. Melman (Amsterdam) Patricia Huisman (Witmarsum)
074 201701308 Doortje fan Wadway Stb Ster AA 1e premie Tsjalle 454 Sape 381 F. Smit (Wognum) F. Smit (Wognum)
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
10 Premiekeuring van Kroonmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
075 201103499 Klaske fan Zwanenburg Stb Kroon Sport AAA Niet aangewezen voor CK Doaitsen 420 Rypke 321 H. Weeteling (Assendelft) J. en H. Bijker (Jislum)
076 201500311 Zus v/d bokkefarm KFPS Stb Kroon AA 1e premie Hessel 480 Beart 411 C.W. Star (Rijnsburg) C.J. Beentjes (Heiloo)
 
11 Premiekeuring van Modelmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
077 201302279 Stoer fan Natasja Rb 3e premie Jense 432 Aan 416 Lucille Schröder-Boelen (Limmen) Tj. Bosma (Kollumerzwaag)
078 201901550 Karel v/d bokkefarm Rb Ster 2e premie Tiede 501 Beart 411 Cor en Nel Beentjes (Heiloo) Cor en Nel Beentjes (Heiloo)
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
14 Premiekeuring van 4 jaar e.o. sterruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
123movies