KFPS Royal Friesian

 

Onderstaand kunt u de startlijsten van de verschillende keuringen inkijken. Voor aanvangstijden en adresgegevens van de keuring kunt u kijken in de agenda.

Indien van toepassing worden de uitslagen zo snel mogelijk na de keuring ingevoerd en online gezet. De uitslagen van de IBOP kunt u via deze link bekijken.
Stamboekkeuring
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
001 202103004 Sjeff Ut 't Veene Vb H 2e premie Fonger 478 Felle 422 B. Reinders (Oldebroek) B. Reinders (Oldebroek)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
002 202101768 Roza van de Stroatweg Vb M 2e premie Menne 496 Jerke 434 G. van den Hardenberg (Doornspijk) G. van den Hardenberg (Doornspijk)
003 202102499 Sjoukje van het Zwoantje Vb M 1e premie Jouwe 485 Tsjalke 397 H. van Zeeburg -Spronk (Doornspijk) H. van Zeeburg -Spronk (Doornspijk)
004 202102809 Suzanne-D Vb M 3e premie Jouwe 485 Maurus 441 A. Dickhof (Oosterwolde) A. Dickhof (Oosterwolde)
005 202102793 Sjitske van 't Aalderingshof Vb M 2e premie Matthys 504 Alwin 469 Titus Aaldering (Loerbeek) Titus Aaldering (Loerbeek)
007 202103103 Roos v/d Broeklanden Vb M 2e premie Auwert 514 Bartele 472 H. Boeve (Oldebroek) H. Boeve (Oldebroek)
008 202103490 Ruby Vb M 2e premie Jehannes 484 Jerke 434 Merlin de Jong (Westmaas) Merlin de Jong (Westmaas)
009 202103220 Quincy Ynke R I Vb M 2e premie Auwert 514 Jasper 366 R. Ligtenberg (Hardenberg) R. Ligtenberg (Hardenberg)
010 202103243 Senne Vb M 2e premie Menne 496 Felle 422 C.F.H. Arents (Velp) C.F.H. Arents (Velp)
012 202103504 Presley fan Bohlé Vb M 3e premie Jouwe 485 Tsjerk 328 Patrick Bohle (Langenboom) Patrick Bohle (Langenboom)
 
03 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
013 201600561 Annastasia fan H.M.V. Stb 3e premie Hette 481 Beart 411 Schutmaat (Hellendoorn) Friesenstal Fan HMV (Olst)
014 201602978 Brecht Marit Stb 3e premie Pier 448 Tsjerk 328 E.A. de Boer-Hettinga (Wergea) T. Hettinga (Arum)
015 201700601 Donna van de Beestmanweg Stb niet geprimeerd Jehannes 484 Fetse 349 Marty te Luggenhorst (Eibergen) S. Frenken (Aalten)
016 201700914 Fien.v.E Stb niet geprimeerd Meinte 490 Fabe 348 T.G. Leijenaar (Luttenberg) H. van Erp (Winschoten)
017 201702005 Esther van de Polderhoeve Stb niet geprimeerd Markus 491 Time 398 H.H. Tubben (Rutten) H.H. Tubben (Rutten)
018 201702283 Fenna ut 'e Reiden Stb niet geprimeerd Pier 448 Oltman 317 M. Hielkema- v.d. Meer (Jubbega) M. Hielkema- v.d. Meer (Jubbega)
020 201702558 Froukje Vb M niet opgenomen Tsjalle 454 Norbert 444 H.S. van der Linden (Brakel) H.S. van der Linden (Brakel)
021 201800074 Gerrie van het Middengras Stb niet geprimeerd Reinder 452 Meinse 439 J.A. Ammerlaan (Maarssen) J.A. Ammerlaan (Maarssen)
022 201800418 Indira van de Boezem Stb niet geprimeerd Omer 493 Jasper 366 Jac. v.d. Linden (Brakel) Jac. v.d. Linden (Brakel)
025 201801842 Hanna Stb niet geprimeerd Eise 489 Norbert 444 H.S. van der Linden (Brakel) H.S. van der Linden (Brakel)
026 201801984 Harmke Stb niet geprimeerd Thorben 466 Feitse 293 Verkocht Best. Onbekend Buitenland (Onbekend) L. Boonstra (Ureterp)
027 201802009 Geertje van de Anne Hoeve Stb niet geprimeerd Haike 482 Norbert 444 P. Sibma (Rottum) J.A.M. de Wit (Heemskerk)
028 201802264 Iekje R. Stb 3e premie Elias 494 Uwe 458 W.J. Borren (Kootwijk) Eline Struik (Terschuur)
029 201802545 Goaitske Z Stb niet geprimeerd Tsjalle 454 Jerke 434 K. Zijlstra (Wijnjewoude) K. Zijlstra (Wijnjewoude)
030 201802872 Imke v/d Broeklanden Stb Ster 2e premie Epke 474 Loadewyk 431 H. Boeve (Oldebroek) H. Boeve (Oldebroek)
031 201803092 Ietske van de Klei Stb 3e premie Beart 411 Tsjalke 397 Braam (Voorst) Braam (Voorst)
057 201600254 Brechtjevan de Linquenda Hoeve Stb 3e premie Uldrik 457 Brandus 345 E.R. Kampman (Heemserveen) E.R. Kampman (Heemserveen)
058 201700761 Fardau R.M. Stb 3e premie Bartele 472 Beart 411 R. de Ram (Noordwolde) R. de Ram (Noordwolde)
061 201801352 Hiske Neeltsjes B Stb Ster 2e premie Jehannes 484 Rintse 386 G.P. de Boer (Balkbrug) G.P. de Boer (Balkbrug)
 
04 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
032 201401495 Tiete fan 'e Mar Stb niet geprimeerd Pier 448 Anton 343 Anousca Lutgens (Ede) H. van der Wal (Workum)
033 201500525 Wanda H Stb 3e premie Epke 474 Sjaard 320 C. Nieuwenhuis (Klarenbeek) W.H.P. Hendriks (Reusel)
034 201500528 Yill Stb Ster 2e premie Alwin 469 Maeije 440 M. Teunissen (Warnsveld) M. Teunissen (Warnsveld)
035 201502374 Wûnder fan Dijkmaniastate Stb Ster AA 2e premie Thorben 466 Tsjalke 397 S. Hartman (Sexbierum) D.B. Dijkman (Marssum)
036 201600104 Bryscke Barbara fan Wopke Stb 3e premie Jasper 366 Jelte 365 J.J. Knibbe ('t Zandt) J.J. Knibbe ('t Zandt)
037 201600269 Baukje S Stb 3e premie Epke 474 Fetse 349 M. Schreven (Weert) G.H. Smidt (Maasbree)
038 201600353 Chalina Elskje K Stb niet geprimeerd Jouwe 485 Tsjalke 397 Th.A.J. van der Craats (Bennekom) H.J.M. Korten (Weert)
039 201600539 Berbertsje Romkje Stb niet geprimeerd Tsjalle 454 Gradus 356 J. van 't Ende (Wezep) J. van 't Ende (Wezep)
040 201600658 Blomke fan Wettersicht Stb 3e premie Beart 411 Sape 381 G.G.F. van Dijkhuizen & M.G. Griffioen (Follega) G.G.F. van Dijkhuizen & M.G. Griffioen (Follega)
041 201601017 Albertsje M.N. Stb niet geprimeerd Thorben 466 Ulbert 390 H. v.d. Broek (Donkerbroek) M. Nell (Tuk)
042 201601999 Amy A van de Holderhoeve Stb niet geprimeerd Jehannes 484 Andries 415 K. Andeweg (Mookhoek) K. Andeweg (Mookhoek)
043 201601694 Bregt Lauwers Stb niet geprimeerd Felle 422 Doaitsen 420 B.D. van der Haar (Terwolde) J.H. Boersma (Kollumerpomp)
045 201602089 Corina Stb niet geprimeerd Hessel 480 Onne 376 T.H. Hilhorst (Eemnes) H. Agema (Kollumerpomp)
046 201602512 Amada van de Boezem Stb 3e premie Jouwe 485 Ids 300 I.M.M. Klooster & N.A.J. te Wierik (Mariënheem) Jac. v.d. Linden (Brakel)
047 201602610 Antsje fan Hindrik's Hiem Stb niet geprimeerd Bartele 472 Liekele 364 Bertus Verbeek (Woudenberg) H. Akkerman (Rotsterhaule)
048 201603117 Bindi Stb Ster 2e premie Jorn 430 Folkert 353 Veldhuizen (Tijnje) M.J.W. Schreven (Weert)
049 201700971 Froukje fan Klein Weulink Stb 3e premie Omer 493 Fabe 348 Simone Hordijk-Hastedt (Waddinxveen) H. Blom (Wijhe)
050 201701036 Fokje van de Olde Mette Moate Stb niet geprimeerd Hessel 480 Rypke 321 Rianne Mennink (Lopik) A.A.M. Schut (Hengelo)
051 201701607 Eike fan d' Stockwiesen Stb Ster 2e premie Epke 474 Mewes 438 T.C. Visser (Lunteren) Artur Kollenberg (Spelle)
052 201701877 Daisy vom Brockenblick Stb Ster 1e premie Alwin 469 Arjen 417 T.C. Visser (Lunteren) Nick Heydecke (Klötze)
053 201702225 Famke fan Wettersicht Stb Ster 2e premie Hessel 480 Sape 381 G.G.F. van Dijkhuizen & M.G. Griffioen (Follega) G.G.F. van Dijkhuizen & M.G. Griffioen (Follega)
054 201703055 Diore van Eyckdom Stb Ster 2e premie Alwin 469 Haitse 425 J.W. van Egdom (Ede) J.W. van Egdom (Ede)
 
05 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
055 201703275 Farrokh fan Aurum Rb niet geprimeerd Nane 492 Sape 381 Sylvia Heimberg (Niederweningen) Ursi Alig (Obersaxen)
062 201802625 Hemingway Zanna J&H Rb Ster 2e premie Markus 491 Eibert 419 J. Jellema-Haijtema (HEEG) J. Jellema-Haijtema (HEEG)
 
06 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
17 Veulenboekhengsten voor ster
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
056 201800320 Gerrolt Grutsk L.J. Vb H geen ster Omer 493 Haitse 425 B.J.A. Jonkman & D.E.J. Jonkman (Mariënheem) L. Jansma (Ee)
 
123movies