KFPS Royal Friesian

 

Onderstaand kunt u de startlijsten van de verschillende keuringen inkijken. Voor aanvangstijden en adresgegevens van de keuring kunt u kijken in de agenda.

Indien van toepassing worden de uitslagen zo snel mogelijk na de keuring ingevoerd en online gezet. De uitslagen van de IBOP kunt u via deze link bekijken.
Voorkeuring Fokdag It Fryske Hynder
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
001 202200106 Verne Krekt in Bytsje Oars Vb H 1e premie Wolter 513 Pier 448 Stoeterij Friese Visser (Drachten) Sabina Feenstra (Tzum)
003 202200251 Teade Joh. fan Great Laakwerd Vb H (geen) niet gekeurd Jehannes 484 Jisse 433 Petrus Dijkstra (Makkum) Petrus Dijkstra (Makkum)
004 202200377 Tyson L Vb H 2e premie Teun 505 Tsjalle 454 B. Leijendekker (Witmarsum) B. Leijendekker (Witmarsum)
005 202200763 Tsjalling ût 'e Noardermar Vb H 3e premie Jouwe 485 Tsjalle 454 M Visser-Dijkstra (Molkwerum) M Visser-Dijkstra (Molkwerum)
006 202200716 Tycho fan Wolsum Vb H 2e premie Ulbrân 502 Tsjalle 454 Pietie van den Berg (Slappeterp) Pietie van den Berg (Slappeterp)
007 202200736 Tjalf Ane Ruijg fan Waadsicht Vb H 1e premie Teun 505 Beart 411 F.N. Wolfswinkel (Vlieland) F.N. Wolfswinkel (Vlieland)
008 202200733 Toan K. Vb H 1e premie Epke 474 Bente 412 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend) J.A.M. Kruis (Heeg)
009 202200919 Tsjalling W. fan Harich Vb H 2e premie Auwert 514 Dries 421 W.J. Wink (Balk) W.J. Wink (Balk)
010 202200908 Thymen fan'e Ridderdijk Vb H 2e premie Bastiaan 510 Wytse 462 A. Duiven-Lettinga (Hartwerd) A. Duiven-Lettinga (Hartwerd)
011 202203442 Titus fan Jonkershuzen Vb H 2e premie Epke 474 Onne 376 C. Nieboer (Tjerkwerd) C. Nieboer (Tjerkwerd)
012 202201188 Tjebbe G. Vb H 2e premie Tymen 503 Mewes 438 F. van Gosliga - de Groot (Elahuizen) F. van Gosliga - de Groot (Elahuizen)
013 202203443 Timen fan Jonkershuzen Vb H 3e premie Alwin 469 Haike 482 C. Nieboer (Tjerkwerd) C. Nieboer (Tjerkwerd)
015 202201493 Ulbe fan it Ychtenfean Vb H 1e premie Ulbrân 502 Tsjalle 454 Jose Nijmeijer (Mantinge) P.J.H. Andreoli (Echten)
016 202201439 Theunis K Vb H 2e premie Tiede 501 Rindert 406 H. Kuiper (Oosterend) H. Kuiper (Oosterend)
017 202201613 Vedde R.S. fan Top en Twel Vb H 2e premie Teun 505 Alwin 469 R. Schraa en A. Wynia (Oppenhuizen) R. Schraa en A. Wynia (Oppenhuizen)
018 202201642 Tsjonge fan Hylpen Vb H 2e premie Markus 491 Norbert 444 de Vries (Hindeloopen) de Vries (Hindeloopen)
019 202201549 Tys fan 't Uytkom Vb H 3e premie Jurre 495 Olgert 445 Visser-Nieuwhof (Berlikum) Visser-Nieuwhof (Berlikum)
020 202202101 Tsjilp van t legemar Vb H 3e premie Pier 448 Alwin 469 D. de Jong (Sint Nicolaasga) D. de Jong (Sint Nicolaasga)
021 202201637 Udo vd Lindedijk Vb H 2e premie Boet 516 Maurus 441 Donker (Spanga) Donker (Spanga)
022 202201870 Take HB Vb H 1e premie Fonger 478 Norbert 444 Verkocht Best. Onbekend Buitenland (Onbekend) Kl. Hoekstra (Woudsend)
023 202202062 Tamme van de marne Vb H 2e premie Alwin 469 Jasper 366 D. van Foeken (Bolsward) D. van Foeken (Bolsward)
024 202202128 Vince van de Duinzigthoeve Vb H 3e premie Jehannes 484 Dries 421 José Erkamp (Alkmaar) M. Nagtegaal (Egmond aan den Hoef)
025 202202213 Tjitte P Vb H 3e premie Jehannes 484 Jerke 434 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend) L. Postma (Winsum)
026 202202701 Unicum N. Vb H 1e premie Dedmer 519 Nane 492 T. Nota (Sint Nicolaasga) T. Nota (Sint Nicolaasga)
028 202203605 Té fan de Middelsee Vb H 2e premie Teun 505 Jasper 366 H. Ebbinge (Wommels) H. Ebbinge (Wommels)
029 202203396 Theo fan 't Sein Vb H 1e premie Fonger 478 Olof 315 G. de Vries (Warns) G. de Vries (Warns)
255 202201139 Tjalf van de Ruijgehoeve Vb H 1e premie Teun 505 Teeuwis 389 A.R. Ruyg (Lies) A.R. Ruyg (Lies)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
030 202200437 Unyk fan Pankoeken Vb M 2e premie Dedmer 519 Jehannes 484 O. Leijendekker (Witmarsum) O. Leijendekker (Witmarsum)
031 202200402 Vera Lefke fan de Stjelpdyk Vb M 2e premie Ulbrân 502 Ulke 338 E.W. Andela (Wjelsryp) E.W. Andela (Wjelsryp)
032 202200344 Tetsjen Vb M 2e premie Jurre 495 Nane 492 J.Tj. Bouma (Nijlân) J.Tj. Bouma (Nijlân)
033 202200448 Trude fan Joarumerleane Vb M 3e premie Teun 505 Feitse 293 R. v.d. Hoek (Kubaard) R. v.d. Hoek (Kubaard)
034 202200445 Under wetter van de oude zeebo Vb M 2e premie Markus 491 Folkert 353 B. van Meer-Breimer (Creil) B. van Meer-Breimer (Creil)
037 202200578 Teatske-Wietske fân de Heamar Vb M (geen) Waander 512 Wylster 463 M. de Boer (Koudum) M. de Boer (Koudum)
038 202201854 Tjarda fan HovenierWester Vb M 3e premie Beant 517 Pier 448 G. en L. Wester (Tjerkgaast) G. en L. Wester (Tjerkgaast)
039 202200591 Tess Fryske Klaproaske B Vb M 1e premie Boet 516 Nane 492 J. Bosma Dijkstra (Makkum) J. Bosma Dijkstra (Makkum)
040 202200698 Tosca fan Sweach Vb M 2e premie Dedmer 519 Beart 411 L. Postma (Boornzwaag) L. Postma (Boornzwaag)
041 202201097 Tjitske fan 't Sou Vb M 2e premie Fonger 478 Tsjalle 454 G. v/d Horst (Warns) G. v/d Horst (Warns)
043 202200699 Tjimkjen fân de Heamar Vb M 2e premie Jurre 495 Alke 468 M. de Boer (Koudum) M. de Boer (Koudum)
044 202201023 Veralien G.H. Vb M 1e premie Jehannes 484 Jasper 366 N.H. Galema (Wommels) N.H. Galema (Wommels)
045 202200779 Tine Eke J. Vb M 3e premie Jehannes 484 Beart 411 J. de Jong (Terwispel) J. de Jong (Terwispel)
047 202201453 Vrouwcke Reza W. fan Harich Vb M 1e premie Waander 512 Tymon 456 A. Wink (Elahuizen) A. Wink (Elahuizen)
048 202201371 Truus fan d’ald Loop Vb M 2e premie Alwin 469 Doaitsen 420 W.Y. de Boer (Achlum) W.Y. de Boer (Achlum)
050 202201620 Vreule fân de Heamar Vb M 2e premie Omer 493 Fonger 478 M. de Boer (Koudum) M. de Boer (Koudum)
051 202201559 Ufra H Vb M 2e premie Tymen 503 Norbert 444 Kl. Hoekstra (Woudsend) Kl. Hoekstra (Woudsend)
052 202201812 Uniek van de Marne Vb M 2e premie Ulbrân 502 Tsjalle 454 S.A. de Vries (Witmarsum) D. van Foeken (Bolsward)
054 202201983 Tara v. Trainingsstal Dijkstra Vb M 1e premie Tymen 503 Markus 491 J.W. Boersma (Oudega (DFM)) Christina Dijkstra (Sint Nicolaasga)
056 202202064 Talitha L.W. Vb M 2e premie Tiede 501 Jisse 433 Ludema (Witmarsum) Ludema (Witmarsum)
058 202201796 Teske fan de Berkenhof Vb M 3e premie Boet 516 Norbert 444 K. Bakker (Workum) K. Bakker (Workum)
059 202202358 Vajén fan de Muzekamp Vb M 2e premie Teun 505 Mintse 384 N. Brouwer (Boornzwaag) N. Brouwer (Boornzwaag)
060 202202402 Teuniske S.G. Vb M 2e premie Auwert 514 Jasper 366 S. Giliam (Hennaard) S. Giliam (Hennaard)
061 202202592 Tessa Nynke Vb M 2e premie Fonger 478 Maurits 437 Jan Floresteijn (Ouddorp) Hinke de Vries (Oudemirdum)
062 202202757 Theara I Fan Rynsk en Wille Vb M 1e premie Jehannes 484 Bartele 472 N. den Hollander & P.J. Zijsling (Tjerkwerd) N. den Hollander & P.J. Zijsling (Tjerkwerd)
063 202202957 Tsjits fan 't Uytkom Vb M 2e premie Teun 505 Eise 489 Visser-Nieuwhof (Berlikum) Visser-Nieuwhof (Berlikum)
064 202202968 Tetske v.d. Struytse Hoeck Vb M 3e premie Markus 491 Sape 381 D.J. Roosink (Winsum) D.J. Roosink (Winsum)
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
066 201502500 Wanda K. fan De Eensgezindheid Stb niet geprimeerd Norbert 444 Jasper 366 W. Bouter (Zevenhoven) W. Bouter (Zevenhoven)
068 201602009 Chloe fan Dijkmaniastate Stb niet geprimeerd Fonger 478 Beart 411 D.B. Dijkman (Marssum) D.B. Dijkman (Marssum)
069 201800321 Hester ût 'e Noardermar Vb M niet opgenomen Mewes 438 Sjaard 320 J.S. Dijkstra (Molkwerum) J.S. Dijkstra (Molkwerum)
070 201801036 Ilona Sandra K. Stb Ster 2e premie Bene 476 Wytse 462 J.A.M. Kruis (Heeg) J.A.M. Kruis (Heeg)
072 201801769 Hiske K.F. Stb 3e premie Julius 486 Ulke 338 M. & C. Faber (Woudsend) E. Kooistra (Rijperkerk)
073 201802167 Geartsje H Stb Ster 2e premie Wylster 463 Thomas 327 E.W. Andela (Wjelsryp) S.J. Holtrop (Vegelinsoord)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
074 201900335 Janke L.W. Stb Ster 1e premie Jehannes 484 Gjalt 426 Ludema (Witmarsum) Ludema (Witmarsum)
075 201900336 Jildou L.W. Stb Ster 2e premie Tiede 501 Reinder 452 L.A. de Jong-de Graaf (Kûbaard) Ludema (Witmarsum)
076 201900464 Lady út de Wildernis Stb niet geprimeerd Wimer 461 Jisse 433 Afke De Jong (Sondel) A. Bosma (Sondel)
078 201900683 Jeline Stb 3e premie Alwin 469 Leffert 306 A. Koopmans-Schotanus (Wjelsryp) A. Koopmans-Schotanus (Wjelsryp)
079 201900770 Jitske fan Yndyk B Stb 3e premie Eise 489 Michiel 442 F. de Boer (Boazum) F. de Boer (Boazum)
082 201901580 Jildou fan Buma Stb niet geprimeerd Eise 489 Meinse 439 A. Buma (Oosterzee) A. Buma (Oosterzee)
083 201901695 Lyske fan'e Ridderdijk Stb Ster 1e premie Omer 493 Eibert 419 A. Duiven-Lettinga (Hartwerd) A. Duiven-Lettinga (Hartwerd)
084 201901885 Janna fan 'e Sûderleane Stb 3e premie Markus 491 Jasper 366 H. Deinum (Schraard) H. Deinum (Schraard)
085 201901902 Jetsche van de Westfriezenhof Stb 3e premie Tsjalle 454 Andries 415 S. Vriend-Boekschoten (Bakhuizen) S. Vriend-Boekschoten (Bakhuizen)
087 201902492 Jelske B.L. Stb 3e premie Ulbrân 502 Beart 411 M. Brandsma-Leijendekker (Witmarsum) M. Brandsma-Leijendekker (Witmarsum)
090 201903478 Lonneke fan Kippenburg Stb niet geprimeerd Tymen 503 Maurits 437 H. Eppinga (Oudemirdum) H. Eppinga (Oudemirdum)
256 201901956 Lyra van Bungarten Stb Ster 2e premie Jehannes 484 Wylster 463 Vanessa Bungarten (Baar-Freilingen) Vanessa Bungarten (Baar-Freilingen)
257 201900278 Lianne Baukje út de Westereen Stb 3e premie Omer 493 Leffert 306 A.F.P.W. Kamminga (De Westereen) A.F.P.W. Kamminga (De Westereen)
258 201902254 Jenthe Ut 't Veene Stb 3e premie Nane 492 Felle 422 W. Reinders & dhr. P. Fidder (Hulshorst) B. Reinders (Oldebroek)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
091 201800803 Iris van de Westfriezenhof Stb Ster 2e premie Markus 491 Mewes 438 S. Vriend-Boekschoten (Bakhuizen) S. Vriend-Boekschoten (Bakhuizen)
092 201802055 Iefke Rinske L. Stb Ster 3e premie Date 477 Oltman 317 M.H. Prins & A.D. Prins (Willemsoord) D. Lenstra (Ter Idzard)
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
096 201800653 Grietje Geertje Fan Lyts Grons Stb Ster 1e premie Jehannes 484 Tsjalke 397 J. Boonstra-Hijlkema (Hichtum) J. Boonstra-Hijlkema (Hichtum)
223 201802405 Inez fan de Muzekamp Stb Ster Niet aangewezen voor CK Beart 411 Jerke 434 N. Brouwer (Boornzwaag) N. Brouwer (Boornzwaag)
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
097 200802854 Berber S. Stb Ster Sport Niet aangewezen voor CK Loadewyk 431 Olof 315 M. Schiphof (Berlikum) M. Schiphof (Berlikum)
100 201003663 Hilde fan Bokkum Stb Ster Sport AA Niet aangewezen voor CK Tjalf 443 Nammen 308 B. de Boer (Nes) B. de Boer (Nes)
101 201005469 Griet fan Dijkmaniastate Stb Model Sport AAA 1e premie Beart 411 Folkert 353 D.B. Dijkman (Marssum) D.B. Dijkman (Marssum)
103 201502357 Zara fan Up to Date Stb Ster Sport Niet aangewezen voor CK Tsjalle 454 Beart 411 Kenna Bakker (Parrega) Patricia Huisman (Witmarsum)
225 201302334 Sandra fan 'Bosksicht' Stb Ster Sport Niet aangewezen voor CK Sipke 450 Doaitsen 420 J. Hoitema & Mw. H. Jellema (Itens) Stoeterij Bosksicht (Balk)
228 201500449 Wobke Stb Ster A 1e premie Fonger 478 Andries 415 H. Eppinga (Oudemirdum) J. Siegers (Leutingewolde)
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
105 201900759 Jutter Rb Ster 2e premie Wimer 461 Ulke 338 N. Tuinman (Oudemirdum) N. Tuinman (Oudemirdum)
106 201902965 Luther fan Kippenburg Rb niet geprimeerd Markus 491 Alke 468 H. Eppinga (Oudemirdum) H. Eppinga (Oudemirdum)
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
14 Premiekeuring van 4 jaar e.o. sterruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
123movies