KFPS Royal Friesian

 

Onderstaand kunt u de startlijsten van de verschillende keuringen inkijken. Voor aanvangstijden en adresgegevens van de keuring kunt u kijken in de agenda.

Indien van toepassing worden de uitslagen zo snel mogelijk na de keuring ingevoerd en online gezet. De uitslagen van de IBOP kunt u via deze link bekijken.
Locatiekeuring Stal de Mersken
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
001 200901761 Fardau Vrouck Stb 3e premie Maurus 441 Jillis 301 M. Teune-ten Have (Kampen) J. Veenstra (Zevenhuizen)
002 201101309 Lisanne van de Borgerzijtak Stb 3e premie Uldrik 457 Anne 340 Esther Waalkens (Egmond aan Zee) H.J. Martens (2e Exloërmond)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
003 201700077 Fryske Klaproaske B Stb Ster 1e premie Nane 492 Stendert 447 J. Bosma Dijkstra (Makkum) J. Bosma Dijkstra (Makkum)
004 201700107 Emke Vb M niet opgenomen Tsjalle 454 Norbert 444 A. Hacquebord (Een) A. Hacquebord (Een)
005 201700366 Froukje fan Pankoeken Stb Ster 2e premie Jehannes 484 Ulbert 390 O. Leijendekker (Witmarsum) O. Leijendekker (Witmarsum)
006 201700375 Dedra van de Hondshoeve Stb Ster 2e premie Uldrik 457 Nykle 309 J. Vriend (Zuidermeer) S.A. Snellenburg (Grashoek)
007 201700440 Elske fan 't Suvelstjelpke Stb Ster 2e premie Jehannes 484 Dries 421 G. Wiersma (Bornwird) G. Wiersma (Bornwird)
008 201700916 Douwina fan HovenierWester Stb Ster 2e premie Eise 489 Ulke 338 G. en L. Wester (Tjerkgaast) G. en L. Wester (Tjerkgaast)
009 201700919 Frouk fan Galinga State Stb Ster 2e premie Jehannes 484 Time 398 J. Bolding (De Bult) Joh. Oosterhaven (Tzum)
010 201700947 Diamond Birkemose Stb Ster 2e premie Jehannes 484 Tsjerk 328 Ella Wiersma (Wytgaard) Lisbet Schachtschabel (Tikøb)
012 201701233 Elske S.G. Stb niet geprimeerd Bartele 472 Ulke 338 J.S. West (Twijzelerheide) S. Giliam (Hennaard)
013 201701308 Doortje fan Wadway Stb Ster 1e premie Tsjalle 454 Sape 381 F. Smit (Wognum) F. Smit (Wognum)
014 201701499 Famke Stal de Oergong Stb Ster 2e premie Rindert 406 Stendert 447 A. Zwaagman (Huins) A. Zwaagman (Huins)
015 201701500 Fokje Stal de Oergong Stb niet geprimeerd Haitse 425 Doaitsen 420 M. Kluiwstra (Sneek) A. Zwaagman (Huins)
016 201701516 Famke fan Galinga State Stb Ster 1e premie Eise 489 Tsjalle 454 A.L.H. Effink (Enter) Joh. Oosterhaven (Tzum)
017 201701572 Esther Lauwers Stb 3e premie Tsjalle 454 Beart 411 J.H. Boersma (Kollumerpomp) J.H. Boersma (Kollumerpomp)
018 201701886 Femme fan Synaeda Vb M niet opgenomen Hessel 480 Fabe 348 A.S. Oosterbaan (Opeinde) A.S. Oosterbaan (Opeinde)
019 201702350 Fiene van de Zomerdijk Stb Ster 1e premie Thorben 466 Fabe 348 H.H.M. Smit (Wognum) H.H.M. Smit (Wognum)
020 201702516 Feikje fan 't Suvelstjelpke Stb 3e premie Tsjalle 454 Tije 401 G. Wiersma (Bornwird) G. Wiersma (Bornwird)
021 201702551 Fenne fan Swide Pracht Stb 3e premie Pier 448 Marten 377 G. Jonkman-de Kleine (Wijnjewoude) G. Jonkman-de Kleine (Wijnjewoude)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
022 200900545 Dahlia Roaske Blomke B. Stb Sport 3e premie Maurus 441 Doaitsen 420 J. Bosma Dijkstra & Fam.Hamersma Bosma & S.A.de Vries (Makkum) J. Bosma Dijkstra (Makkum)
023 201500759 Wiepkje fan Klaeiterp Stb 3e premie Hessel 480 Loadewyk 431 Verkocht bestemming bekend (Onbekend) Comb. de Vries (Wieuwerd)
024 201502475 Yasmijn van de Benninger Stb niet geprimeerd Fabe 348 Tsjerk 328 C.A. de Boer (Zwaagdijk) C.A. de Boer (Zwaagdijk)
025 201601275 Amarens Lauwers Stb Ster A 3e premie Felle 422 Tije 401 J.H. Boersma (Kollumerpomp) J.H. Boersma (Kollumerpomp)
026 201601812 Ankje van de Benninger Stb niet geprimeerd Bikkel 470 Tsjalle 454 C.A. de Boer (Zwaagdijk) C.A. de Boer (Zwaagdijk)
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
028 201003598 Hanna B.T. Stb Ster Niet aangewezen voor CK Olrik 383 Erik 351 Marinus Dees (Sint Maarten (Noord-Holland)) G.H. Timmer (Tiel)
 
10 Premiekeuring van Kroonmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
029 200901199 Franka fan 'e Sjongedyk Stb Kroon Sport AA 1e premie Gjalt 426 Brandus 345 Lisa Osmanzai (Myrtle Beach, SC) J. de Witte (Burgwerd)
030 201103499 Klaske fan Zwanenburg Stb Kroon Sport AA Niet aangewezen voor CK Doaitsen 420 Rypke 321 H. Weeteling (Assendelft) J. en H. Bijker (Jislum)
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
14 Premiekeuring van 4 jaar e.o. sterruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
17 Veulenboekhengsten voor ster
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
031 201600572 Auke Dirk Bel Vb Ster Vb Ster Jehannes 484 Jisse 433 Hanita Oostrom (Amersfoort) A.M. Elsinga (Oosterstreek)
032 201700347 Eduard van de Meersche Hoeve Vb H geen ster Tsjalle 454 Uldrik 457 Fam. Poppeliers (Werkendam) Fam. Poppeliers (Werkendam)
 
21 Aangewezen voor voorlopig kroon
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
201702350 Fiene van de Zomerdijk Stb Ster Voorlopig Kroon Thorben 466 Fabe 348 H.H.M. Smit (Wognum) H.H.M. Smit (Wognum)