KFPS Royal Friesian

 

Onderstaand kunt u de startlijsten van de verschillende keuringen inkijken. Voor aanvangstijden en adresgegevens van de keuring kunt u kijken in de agenda.

Indien van toepassing worden de uitslagen zo snel mogelijk na de keuring ingevoerd en online gezet. De uitslagen van de IBOP kunt u via deze link bekijken.
Stamboekkeuring
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
001 201900006 Kobus R. van Dedgum Vb H 2e premie Tsjalle 454 Olof 315 Johannes en Tiwina Bakker (Dedgum) Johannes en Tiwina Bakker (Dedgum)
002 201900016 Levi's B. Vb H 2e premie Tiede 501 Tsjalle 454 A. Brandsma (Witmarsum) A. Brandsma (Witmarsum)
003 201900024 Job fan `e Hameren Vb H 2e premie Alwin 469 Loadewyk 431 H.A.T. Osinga-Timmermans (Vrouwenparochie) H.A.T. Osinga-Timmermans (Vrouwenparochie)
004 201900060 Jyllert fan 't Hoogeland Vb H 3e premie Omer 493 Pier 448 J.W.G.T. Weterings (Uithuizen) J.W.G.T. Weterings (Uithuizen)
005 201900098 Kantor van de Noeste Hoeve Vb H 1e premie Ulbrân 502 Norbert 444 P. Okkema (Witmarsum) P. Okkema (Witmarsum)
006 201900166 Kordaat van de Noeste Hoeve Vb H 2e premie Rommert 498 Jisse 433 P. Okkema (Witmarsum) P. Okkema (Witmarsum)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
007 201900007 Johanna Ilse F. van Dedgum Vb M 2e premie Jehannes 484 Wierd 409 Johannes en Tiwina Bakker (Dedgum) Johannes en Tiwina Bakker (Dedgum)
008 201900010 Joarryn fan 't Hoogeland Vb M (geen) Alwin 469 Harmen 424 J.W.G.T. Weterings (Uithuizen) J.W.G.T. Weterings (Uithuizen)
009 201900053 Jaitske B.L. Vb M 2e premie Jurre 495 Stendert 447 M. Brandsma-Leijendekker (Witmarsum) M. Brandsma-Leijendekker (Witmarsum)
 
03A Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
011 201400646 Tess van de haarsterweide Stb 3e premie Epke 474 Wibe 402 W. Bijker (Marum) W. Bijker (Marum)
012 201501152 Zinnia v.d. Maria Louise Hoeve Stb niet geprimeerd Bartele 472 Jasper 366 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend) Maria Louise Hoeve b.v. (Lunteren)
013 201501169 Ylisa Stal kleine heide Stb 3e premie Hessel 480 Tamme 276 Loes Willemssen (Sevenum) J. Janssen (Venlo)
014 201502113 Ykje Petronella Vb M niet opgenomen Norbert 444 Jasper 366 B.J. Endendijk (Doornspijk) B.J. Endendijk (Doornspijk)
015 201502375 Willy fân Boazum Stb niet geprimeerd Rindert 406 Aan 416 D. Gietema (Boazum) D. Gietema (Boazum)
016 201502504 Zarina Rita Stb 3e premie Haike 482 Ulbert 390 E. de Jong (Feanwâlden) E. de Jong (Feanwâlden)
017 201502548 Winanda fan de Marwei Stb Ster 2e premie Wolfert 467 Rik 396 I. Hoekstra (Delfstrahuizen) I. Hoekstra (Delfstrahuizen)
 
03B Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
020 201600433 Angel van Stal Kleine Heide Stb 3e premie Tsjalle 454 Haitse 425 Luc Willemssen (Meterik) J. Janssen (Venlo)
021 201600434 Alina van Stal Kleine Heide Vb M niet opgenomen Reinder 452 Heinse 354 Verkocht bestemming bekend (Onbekend) J. Janssen (Venlo)
022 201600479 Amber Oet Oale Kloosterveen Stb niet geprimeerd Jehannes 484 Maeije 440 Verkocht bestemming bekend (Onbekend) G. Oldenburger-Wessels (Hooghalen)
 
03C Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
024 201601033 Beitske fan d'ald Loop Stb Ster 2e premie Jehannes 484 Doaitsen 420 W.Y. de Boer (Achlum) W.Y. de Boer (Achlum)
025 201601145 Binthe van de Anervaart Vb M niet opgenomen Hessel 480 Beart 411 G.J. Nijman (Ane) G.J. Nijman (Ane)
026 201601918 Benthe Stal de Oergong Stb 3e premie Haitse 425 Jurjen 303 Sijmen en Jantina Visser (Burgum) A. Zwaagman (Huins)
 
04A Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
028 201001049 Hedwich fan de Greidpleats Stb 3e premie Wobke 403 Olof 315 F. Hoogeveen (Harlingen) A. Bouma (Nes)
029 201101715 Lianda von Greifenstolz Stb niet geprimeerd Stendert 447 Onne 376 Ralf Reinhardt (Brüssow) Ralf Reinhardt (Brüssow)
030 201301560 Sterre T. fan 'e Boppelannen Stb Ster 2e premie Thorben 466 Doaitsen 420 Age Okkema (Siegerswoude) R. en J. Tjeerdsma (Drogeham)
031 201301887 Rikst Stb 3e premie Alke 468 Mewes 438 M.C. de Vries (Idsegahuizum) H. Eppinga & P. Kruidenier (Oudemirdum)
032 201301974 Rika v.d. Toarnwerterleane Stb niet geprimeerd Hinne 427 Onne 376 Froukje van der Schaaf (Langweer) H.J. Bos (Waaksens)
033 201302326 Sjuul van de Waaldijk Stb Ster 2e premie Jerke 434 Beart 411 T.F.M. Houterman (Bemmel) T.F.M. Houterman (Bemmel)
034 201400410 Teske van 'n Broambearg Stb niet geprimeerd Norbert 444 Anton 343 H.D.M. Meijer (Hezingen) H.D.M. Meijer (Hezingen)
 
04B Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
035 201400877 Vrouk fan Jonkmanstate Stb niet geprimeerd Wybren 464 Felle 422 E.R. Jonkman-Britstra (Donkerbroek) E.R. Jonkman-Britstra (Donkerbroek)
037 201500379 Yvie van stall kleine heide Stb Ster 2e premie Hessel 480 Heinse 354 J. Willemssen (Sevenum) J. Janssen (Venlo)
038 201500971 Yiska M.N. Stb 3e premie Wimer 461 Ulbert 390 H.J. Bos (Waaksens) M. Nell (Tuk)
039 201501287 Zonneke fan Dulve Stb niet geprimeerd Epke 474 Lolke 371 Ch. Reinhart (Bussum) W.P.H. van Tilborg (Wijk en Aalburg)
040 201502582 Zarina fan de Klaster Stb Ster 2e premie Thorben 466 Time 398 O.M. Mous (Koudum) O.M. Mous (Koudum)
 
05 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
06 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
041 201301850 Sjouke fan de Klaster Rb 3e premie Stendert 447 Doaitsen 420 O.M. Mous (Koudum) O.M. Mous (Koudum)