KFPS Royal Friesian

 

Onderstaand kunt u de startlijsten van de verschillende keuringen inkijken. Voor aanvangstijden en adresgegevens van de keuring kunt u kijken in de agenda.

Indien van toepassing worden de uitslagen zo snel mogelijk na de keuring ingevoerd en online gezet. De uitslagen van de IBOP kunt u via deze link bekijken.
Locatiekeuring De Nieuwe Heuvel
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
001 202200062 Tub fan stal Vrolijk Vb H 2e premie Auwert 514 Jasper 366 J.J.A. Vrolijk (Ommeren) J.J.A. Vrolijk (Ommeren)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
002 202200117 Vera fan stal Vrolijk Vb M 1e premie Arent 515 Bartele 472 J.J.A. Vrolijk (Ommeren) J.J.A. Vrolijk (Ommeren)
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
003 201702249 Fardau van de Daruma Stables Stb niet geprimeerd Alwin 469 Brandus 345 Daruma Stables (Herveld) Daruma Stables (Herveld)
004 201801117 Hanna K Stb 3e premie Uldrik 457 Aan 416 E.B.H. van Onselen (Ansen) L.T.J. Koppes (Spierdijk)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
005 201900054 Lisa S.E. Stb 3e premie Tiede 501 Thorben 466 S. Elzinga (Oudega) S. Elzinga (Oudega)
006 201900204 Kim fan Bommelsteyn Stb Ster 2e premie Elias 494 Alwin 469 J.J. v.d. Meulen (Broek-Noord) J.J. v.d. Meulen (Broek-Noord)
007 201900518 Janske Stb niet geprimeerd Uldrik 457 Stendert 447 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend) G. Verhoeven (Nistelrode)
008 201900661 Jitske vd Koamoune Stb 3e premie Epke 474 Uldrik 457 I.D. Zwaga-Bruggen (Gorredijk) I.D. Zwaga-Bruggen (Gorredijk)
009 201901016 Jenna von Ihlow Stb Ster 2e premie Tjebbe 500 Pier 448 W.E. Lokhorst (Ederveen) Berend Mennenga (Ihlow)
010 201901373 Lijntje fan 't Hakkevelt Stb Ster 2e premie Tjebbe 500 Brandus 345 H. Bouman (Wijk en Aalburg) H. Bouman (Wijk en Aalburg)
011 201901202 Liza-Yfke K. Stb Ster 2e premie Omer 493 Epke 474 H.J.M. Korten (Weert) H.J.M. Korten (Weert)
012 201901257 Klaske van de Doezumer Tocht Stb Ster 2e premie Tiede 501 Tjalf 443 J.J. v.d. Meulen (Broek-Noord) J. de Vries (Doezum)
013 201901356 Joukje V. Stb 3e premie Julius 486 Olof 315 Joh. & J. Veenstra (Gerkesklooster) Joh. & J. Veenstra (Gerkesklooster)
014 201901178 Jitske van de Wintervliet Stb Ster 2e premie Julius 486 Felle 422 Th.G.A. van der Gun (Schalkwijk) Th.G.A. van der Gun (Schalkwijk)
015 201901404 Larissa G.J. Stb niet geprimeerd Omer 493 Lolke 371 H. Bouman (Wijk en Aalburg) G.J. v.d. Voort (Blesdijke)
016 201901421 Jenny Stb Ster 2e premie Tiede 501 Doaitsen 420 H. Bouman (Wijk en Aalburg) D. Netten (Venlo)
017 201901464 Jenthe Ygrek Stb niet geprimeerd Tiede 501 Tsjalle 454 E.B.H. van Onselen (Ansen) A.H. Ydema (Wytgaard)
018 201901484 Lieke v.d. Koaimoune Stb Ster 2e premie Tiede 501 Folkert 353 I.D. Zwaga-Bruggen (Gorredijk) I.D. Zwaga-Bruggen (Gorredijk)
019 201901513 Jelske v.d. Kweeklust Stb 3e premie Reinder 452 Doeke 287 A. Blaauw (Vries) A. Blaauw (Vries)
020 201901834 Jiske Stb 3e premie Gerben 479 Maeije 440 B. Timmer (Ambt Delden) B. Timmer (Ambt Delden)
021 201901847 Juffertje fan 't Hakkevelt Stb Ster 2e premie Epke 474 Jerke 434 H. Bouman (Wijk en Aalburg) H. Bouman (Wijk en Aalburg)
022 201902068 Jeltsje fan Stal de Lagevoort Stb Ster 1e premie Tiede 501 Jerke 434 Hamidreza Alaghebandian (Vozara St. Tehran) Jan en Maria van Driel (Liessel)
023 201902076 Lieke van 't Friezenhof Stb niet geprimeerd Wimer 461 Epke 474 Lievens (Meulebeke) Lievens (Meulebeke)
024 201902097 Jitske van 't Friezenhof Stb 3e premie Jasper 366 Hessel 480 Bart Pelgrims (Meulebeke) Bart Pelgrims (Meulebeke)
025 201902297 La Bella van de Meikade Stb Ster 1e premie Tiede 501 Sape 381 W.E. Lokhorst (Ederveen) W.E. Lokhorst (Ederveen)
026 201902330 Lissy vom Friesenhof Altmark Stb 3e premie Omer 493 Pier 448 J. Biekens (Elshout) D. Elling & mw. P. Elling (Klötze )
027 201902468 Jinte van de Gekahoeve Stb niet geprimeerd Uldrik 457 Bartele 472 Gekahoeve (Nijkerk) Gekahoeve (Nijkerk)
029 201902924 Juwiel fan Fjildsicht Stb Ster 2e premie Julius 486 Wikke 404 G.G.F. van Dijkhuizen & M.G. Griffioen (Follega) G. Wijbenga-Meijer (Kollumerpomp)
030 201903023 Jaukje fan 't Sarabos Stb niet geprimeerd Jouwe 485 Leffert 306 P.H. Sijtsma (Gerkesklooster) P.H. Sijtsma (Gerkesklooster)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
031 201300262 Sabina G.R. Stb Sport AA 3e premie Stendert 447 Doaitsen 420 C.H.M. Grim & E.G.J.M. Thoonen (Nijmegen) C.H.M. Grim (Nijmegen)
032 201801617 Hiske fan Dulve Stb niet geprimeerd Uldrik 457 Lolke 371 F.M. Polstra-Dekkinga (Oudebildtzijl) W.P.H. van Tilborg (Wijk en Aalburg)
033 201803175 Imke AJ Stb 3e premie Uldrik 457 Felle 422 Jacky Flahat (Pluvigner) A. Jelsma (Tijnje)
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
034 201803410 Guus K Rb Ster 2e premie Alwin 469 Doaitsen 420 L.T.J. Koppes (Spierdijk) L.T.J. Koppes (Spierdijk)
035 201900251 Jesse van de Dompstede Vb H niet opgenomen Epke 474 Teunis 332 T. van Leeuwen-Roks (Langbroek) T. van Leeuwen-Roks (Langbroek)
036 201901524 L-Rey fan Hibma Rb Ster 2e premie Jouwe 485 Doaitsen 420 B. Hibma (Otterlo) B. Hibma (Otterlo)
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
17 Veulenboekhengsten voor ster
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
037 201800770 Gerben R Vb Ster AAA Vb Ster Jurre 495 Beart 411 Stoeterij Galloper (Berkel en Rodenrijs) L. Reijenga-Heida (Sint Annaparochie)
038 201900252 Jesper van de Dompstede Vb Ster Vb Ster Tiede 501 Beart 411 G. v.d. Haar (Lunteren) T. van Leeuwen-Roks (Langbroek)
039 201900283 Kjeld fan Oostenburg Vb H geen ster Alwin 469 Norbert 444 A. de Hoek (Drachtstercompagnie) A. de Hoek (Drachtstercompagnie)
040 201900589 Jietse M. Vb Ster Vb Ster Alwin 469 Gjalt 426 G. v.d. Haar (Lunteren) J.W. Marsman (Marle)
041 201902938 Lieuwe S.E Vb Ster Vb Ster Tiede 501 Stendert 447 S. Elzinga (Oudega) S. Elzinga (Oudega)
 
123movies