KFPS Royal Friesian

 

Onderstaand kunt u de startlijsten van de verschillende keuringen inkijken. Voor aanvangstijden en adresgegevens van de keuring kunt u kijken in de agenda.

Indien van toepassing worden de uitslagen zo snel mogelijk na de keuring ingevoerd en online gezet. De uitslagen van de IBOP kunt u via deze link bekijken.
Fokdag Het Friesche Paard Wolvega
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
001 202100223 Rense Vb H 2e premie Pier 448 Rypke 321 J. Lammers (Rheezerveen) J. Lammers (Rheezerveen)
002 202100654 Pelle van de Thijenkaampe Vb H 3e premie Wimer 461 Wierd 409 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend) J. Ellen (Steenwijkerwold)
003 202100549 Reie van de Pôle Vb H 1e premie Menne 496 Jisse 433 P.M. Annema-Hoekstra (Hoornsterzwaag) P.M. Annema-Hoekstra (Hoornsterzwaag)
004 202100588 Sjouke Elvira Vb H 3e premie Tymen 503 Beart 411 S.J. Haagsma (Marknesse) S.J. Haagsma (Marknesse)
006 202101049 Quim S.R. Vb H 2e premie Bastiaan 510 Tsjalle 454 Li Li (Empe) Sj. Ruiter (Nij Beets)
007 202101056 Pieter V Vb H 2e premie Boet 516 Norbert 444 J.E. v/d Veen (Bantega) J.E. v/d Veen (Bantega)
009 202100910 Siemen VW Vb H 2e premie Matthys 504 Doaitsen 420 J. van Wijncoop (Wolvega) J. van Wijncoop (Wolvega)
010 202100969 Rein-B Vb H 3e premie Wibout 511 Jehannes 484 Verkocht bestemming bekend (Onbekend) D.J. de Vries (Steggerda)
011 202101034 Pjotr van de Thijenkaampe Vb H 2e premie Wimer 461 Leffert 306 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend) J. Ellen (Steenwijkerwold)
013 202101008 Sietse van de Philarina-Hoeve Vb H 2e premie Rommert 498 Uldrik 457 J.H.A. Back (Lutten) J.H.A. Back (Lutten)
014 202101196 Rimer fan 'e Herdershoeve Vb H 2e premie Jehannes 484 Gerben 479 F. en J. Herder (Wijnjewoude) F. en J. Herder (Wijnjewoude)
015 202101558 Rendert Vb H 2e premie Teun 505 Eibert 419 W.A. Haijtema (Oldeholtpade) W.A. Haijtema (Oldeholtpade)
016 202101439 Royal JK Vb H 2e premie Teun 505 Uldrik 457 J. Krul (Steenwijk) J. Krul (Steenwijk)
017 202101725 Riemer van de Arebo Hoeve Vb H 1e premie Ulbrân 502 Felle 422 R. Arends (Beilen) R. Arends (Beilen)
019 202101707 Rohannes Vb H 2e premie Jehannes 484 Andries 415 Astrid ten Bosch (Nijensleek) Astrid ten Bosch (Nijensleek)
020 202101901 Reyn Namke van Asbrock State Vb H 1e premie Fonger 478 Beart 411 Verkocht bestemming bekend (Onbekend) Evelien ten Asbroek (West-Terschelling)
021 202102123 Pracht fan Friesburg Vb H 1e premie Fonger 478 Jehannes 484 W.P. Elsinga & A.J. Roos (Nijeholtpade) W.P. Elsinga & A.J. Roos (Nijeholtpade)
022 202101750 Riemer van it Keallehûs Vb H 2e premie Stendert 447 Bente 412 J Broos (Mûnein) J Broos (Mûnein)
023 202102122 Stoere fan Friesburg Vb H 2e premie Auwert 514 Tjalbert 460 W.P. Elsinga & A.J. Roos (Nijeholtpade) W.P. Elsinga & A.J. Roos (Nijeholtpade)
024 202101978 Sybe Philarina-Hoeve Vb H 2e premie Jurre 495 Norbert 444 J.H.A. Back (Lutten) J.H.A. Back (Lutten)
025 202102009 Romke v.d. Arebo Hoeve Vb H 1e premie Jehannes 484 Hette 481 R. Arends (Beilen) R. Arends (Beilen)
026 202102577 Sverre A.J.H. Vb H 2e premie Nane 492 Bikkel 470 A.J.H. Halman (Luinjeberd) A.J.H. Halman (Luinjeberd)
027 202102253 Sverre van HT Stables Vb H 2e premie Alwin 469 Bartele 472 Horse Team (Urk) Horse Team (Urk)
028 202102333 Reitze VG Vb H 2e premie Bartele 472 Aarnold 471 S.B. van Goor (Veeningen) S.B. van Goor (Veeningen)
029 202102337 Storm Tjecer Vb H 2e premie Tjebbe 500 Teunis 332 H. de Vries & A.G. Jongsma-de Vries (Nijeholtwolde) H. de Vries & A.G. Jongsma-de Vries (Nijeholtwolde)
031 202102543 Reno van de Pôle Vb H 2e premie Teun 505 Jisse 433 P.M. Annema-Hoekstra (Hoornsterzwaag) P.M. Annema-Hoekstra (Hoornsterzwaag)
032 202102667 Pablo B Vb H 2e premie Omer 493 Dries 421 S. Wind (Nijeveen) S. Wind (Nijeveen)
033 202102854 Pieter JB Vb H 2e premie Tsjalle 454 Eibert 419 J. Bakker (Oldeholtpade) J. Bakker (Oldeholtpade)
034 202102953 Rindert V. Vb H 3e premie Tymen 503 Olof 315 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend) Joh. & J. Veenstra (Gerkesklooster)
150 202101129 Sabe van de Troostwijk Vb H 2e premie Alwin 469 Tsjalle 454 F.J.B. Fokkens & mevr. H. Kleefman (Siddeburen) A.M. Michel-Jansen (Kerkenveld)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
036 202100007 Sinja van de Ruige Hoek Vb M 3e premie Sipke 450 Brandus 345 V.G.J. Vreeling (Basse) V.G.J. Vreeling (Basse)
038 202100250 Reinske Vb M 2e premie Yme 507 Haitse 425 Jan Benning (Darp) A.L.H. Effink (Enter)
039 202100268 Roos van de Haenebos Vb M 2e premie Markus 491 Jehannes 484 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend) J.M.J. Wiersma-Bos (Nieuwebrug)
040 202100485 Sinne Fan 'e Wite peal Vb M 2e premie Tiede 501 Epke 474 G. v.d. Haar (Lunteren) S. Hakkers (Rheezerveen)
042 202100605 Pracht A.J.H. Vb M 2e premie Yme 507 Wylster 463 Jan B. Overmeyer (Winterswijk Woold) A.J.H. Halman (Luinjeberd)
043 202100648 Sjoukje fan Hindrik's Hiem Vb M 1e premie Boet 516 Take 455 H. Akkerman (Rotsterhaule) H. Akkerman (Rotsterhaule)
045 202100587 Sara Elvira Vb M 2e premie Tymen 503 Andries 415 S.J. Haagsma (Marknesse) S.J. Haagsma (Marknesse)
046 202100704 Sinne fan 't Weembos Vb M 2e premie Markus 491 Wierd 409 J. Colpa (Pijnacker) R. Bosma & J. Menger (Nijeholtpade)
047 202100779 Silke van ‘t Oost Vb M 1e premie Ulbrân 502 Haike 482 H. Jansma (Makkinga) H. Jansma (Makkinga)
048 202101368 Roas MD fan Skoatterlân Vb M 2e premie Markus 491 Dries 421 Stal Skoatterlân (Jubbega) Stal Skoatterlân (Jubbega)
049 202101508 Renske Doutzen R Vb M 2e premie Jurre 495 Tsjalle 454 R. Ligtenberg (Hardenberg) R. Ligtenberg (Hardenberg)
050 202101286 Rieneke fan Marksate Vb M 2e premie Wimer 461 Tsjalle 454 O. Reitsma en N. Hofstee (Hoornsterzwaag) O. Reitsma en N. Hofstee (Hoornsterzwaag)
051 202101245 Sweltsje fan Pier’s-Hiem Vb M 2e premie Waander 512 Wytse 462 M. de Jong (Tjalleberd) M. de Jong (Tjalleberd)
052 202101329 Renske Kune v.d. Arebo Hoeve Vb M 2e premie Yme 507 Nykle 309 R. Arends (Beilen) R. Arends (Beilen)
053 202101616 Rensche fan Lúnbert Vb M 2e premie Fonger 478 Tsjalle 454 S.J.J. van der Meché (Luinjeberd) S.J.J. van der Meché (Luinjeberd)
054 202101462 Sytsck VW Vb M 2e premie Matthys 504 Alwin 469 J. van Wijncoop (Wolvega) J. van Wijncoop (Wolvega)
055 202101528 Pleunie Theunie RSH Vb M 2e premie Bastiaan 510 Arjen 417 C.M. Hettinga (Haskerhorne) T.S. Hettinga (Firdgum)
056 202101432 Rifke van 't Oostende Vb M 2e premie Auwert 514 Tsjalke 397 Jonne Hooimeijer (Voorburg) H. Brinks (Wapserveen)
057 202101981 Roaske van de Pôle Vb M 2e premie Menne 496 Onne 376 P.M. Annema-Hoekstra (Hoornsterzwaag) P.M. Annema-Hoekstra (Hoornsterzwaag)
058 202101701 Sjoukje van de Lindedijk Vb M 2e premie Boet 516 Maurus 441 Patrick Elsinga (De Hoeve) Donker (Spanga)
059 202101907 Susan fan Klaver Fjouwer Vb M 2e premie Omer 493 Tjaarda 483 Anke Zijlstra (Noordwolde) Anke Zijlstra (Noordwolde)
060 202101898 Paulien W. Vb M 2e premie Jurre 495 Dries 421 Th. en A Wever (Langezwaag) Th. en A Wever (Langezwaag)
061 202103310 Renske van de Leijen Vb M 1e premie Fonger 478 Nane 492 I. Annema (Gorredijk) I. Annema (Gorredijk)
062 202101925 Sinne van de Hulsthof Vb M 2e premie Arent 515 Tsjalle 454 J.J. van Weperen (Oosterwolde) J.J. van Weperen (Oosterwolde)
064 202102263 Piaa Tina B.B. Vb M 2e premie Matthys 504 Alwin 469 J.D. Bosch (Leeuwarden) J.D. Bosch (Leeuwarden)
065 202102167 Sinne fan 'e Takomst Vb M 2e premie Markus 491 Nanning 374 M. Hoogkamp-Wiersma (Nieuwehorne) M. Hoogkamp-Wiersma (Nieuwehorne)
066 202102305 Rosa van Schafer Vb M 2e premie Auwert 514 Pier 448 J.M. Schäfer (Zwolle) J.M. Schäfer (Zwolle)
067 202102545 Sytske B Vb M 2e premie Bastiaan 510 Wytse 462 J. Boek (Wolvega) J. Boek (Wolvega)
068 202102574 Petro Nella Maria vd Rolleman Vb M 2e premie Nane 492 Take 455 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend) T. Wolters (Beilen)
069 202102900 Sybrig fan 'e Lytse Bosk Vb M 1e premie Tymen 503 Stendert 447 A.L. Meekma & S. van Manen (Ter Idzard) A.L. Meekma & S. van Manen (Ter Idzard)
070 202102796 Sabien W. Vb M 2e premie Bastiaan 510 Eise 489 Th. en A Wever (Langezwaag) Th. en A Wever (Langezwaag)
071 202103145 Renske VG Vb M 2e premie Bartele 472 Olgert 445 A.H.L. Hiddinga-Witting (Zandberg) S.B. van Goor (Veeningen)
 
03 Premiekeuring van entermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
072 202000817 Nynke Ut 't Veene Vb M 1e premie Ulbe 506 Haitse 425 Johan Onderdijk (Zwolle) P. Fidder (Hulshorst)
073 202001256 Majesteit S.R. Vb M 1e premie Tiede 501 Doaitsen 420 Sj. Ruiter (Nij Beets) Sj. Ruiter (Nij Beets)
075 202001846 Marie Cordes de Mendoza Vb M 2e premie Menne 496 Sape 381 Heiko Dincher (Wadern) J. Cordes (Weert)
 
04 Premiekeuring van twentermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
076 201900994 Lana fan de Kadyk Stb Ster AA 1e premie Tiede 501 Maurits 437 H. de Boer (Sintjohannesga) H. de Boer (Sintjohannesga)
077 201901751 Jantsje Hester fan de Mersken Stb Ster 1e premie Ulbrân 502 Sape 381 Age Okkema (Siegerswoude) Age Okkema (Siegerswoude)
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
078 201200342 Merije Stb 3e premie Maurus 441 Rypke 321 Fam Berghuis-Schepers (Beilen) L. Heida (Wezuperbrug)
079 201200680 Oukje B. Stb 3e premie Anders 451 Onne 376 A.A.W. Hanegraaf van Rooij (Jonkerslân) Blommers den Otter (Gemonde)
082 201501217 Yris L Stb niet geprimeerd Felle 422 Doeke 287 J.W. Oosten & S. Oosten (Havelte) D. Lenstra (Ter Idzard)
083 201701050 Ellen VW Stb niet geprimeerd Maurits 437 Teunis 332 J. van Wijncoop (Wolvega) J. van Wijncoop (Wolvega)
084 201701061 Dream fan 't Drentse Hof Vb M niet opgenomen Omer 493 Sape 381 M. de Rijk & Dhr. W. de Rijk (Wapse) M. de Rijk & Dhr. W. de Rijk (Wapse)
085 201701870 Femke van 't Goor Vb M niet opgenomen Eise 489 Olgert 445 Th. en A Wever (Langezwaag) J. Winters (Vollenhove)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
086 201800581 Hannah fan Klein Weulink Stb Ster niet opgenomen Omer 493 Fabe 348 A.K. Zwiers (Wateren) H. Blom (Wijhe)
087 201800608 Hylkje fan 't Kroese beamke KFPS Stb Kroon AA 1e premie Jurre 495 Wierd 409 A.O. Dekker (Bakkeveen) A.O. Dekker (Bakkeveen)
088 201800817 Ineke van Hilberalti Stb Ster 2e premie Jehannes 484 Rindert 406 B. Veldhuizen (Putten) B. Veldhuizen (Putten)
090 201801185 Iris van de Irene Hoeve Stb AA 3e premie Jurre 495 Andries 415 Mirja Hintze (Soltau) Y. Lamain (Midsland, Terschelling)
094 201801498 Grietsje Teatske Stb niet geprimeerd Jehannes 484 Teeuwis 389 O. Boonstra (Oudehaske) O. Boonstra (Oudehaske)
095 201801707 Isabella van Schafer Stb 3e premie Markus 491 Pier 448 Verkocht bestemming bekend (Onbekend) J.M. Schäfer (Zwolle)
096 201801743 Iekje E.P. Stb Ster 2e premie Eise 489 Reinder 452 E. Doosjen (Noordwolde) E. Doosjen (Noordwolde)
097 201801795 Grytsje Rosanna K. Stb 3e premie Sipke 450 Tymon 456 Willem Houterman (Ossenzijl) J.A.M. Kruis (Heeg)
099 201801869 Itty Hinke fan de Mersken Stb Ster A 3e premie Rommert 498 Jisse 433 M. Slingerland (Elim) Age Okkema (Siegerswoude)
100 201802014 Itje B Stb niet geprimeerd Eibert 419 Onne 376 J. Boek (Wolvega) J. Boek (Wolvega)
101 201802055 Iefke Rinske L. Stb 3e premie Date 477 Oltman 317 M.H. Prins & A.D. Prins (Willemsoord) D. Lenstra (Ter Idzard)
102 201802242 Hendrikje.d Stb Ster 2e premie Jehannes 484 Jerke 434 F. Driessen (Heerenveen) F. Driessen (Heerenveen)
103 201802379 Gjilke van ’t Oostende Stb niet geprimeerd Jehannes 484 Rindert 406 H. Bos (Hierden) H. Brinks & M. Vrees (Wapserveen)
104 201802723 Isa S. Stb niet geprimeerd Alwin 469 Jasper 366 A.C. van der Steege (Steggerda) A.C. van der Steege (Steggerda)
106 201802668 Iefke van de Moeshoeve Stb niet geprimeerd Uldrik 457 Ielke 382 H.A. van der Schee (Babyloniënbroek) J.W. Pieper (Slagharen)
108 201802747 Harmke Diana A.B. Vb M AA niet opgenomen Loadewyk 431 Heinse 354 A. Kuipers-Brouwer (Jelsum) A. Kuipers-Brouwer (Jelsum)
151 201802004 Itske-van de Philarina-Hoeve Stb Ster 2e premie Jurre 495 Uldrik 457 John & Diana Lynd (Swatragh, Co. Londonderry) J.H.A. Back (Lutten)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar eo stamboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
109 201401731 Talina van 't Oostende Stb 3e premie Tsjalke 397 Olof 315 J.W. van Wagensveld (Lunteren) H. Brinks (Wapserveen)
110 201500883 Yinthi van der Vaart Stb Ster 2e premie Bartele 472 Folkert 353 F. de Jong (Katlijk) L.E.J. v.d. Vaart (Tiel)
113 201702801 Fenna D.B Stb Ster 3e premie Hessel 480 Fetse 349 Herma Limburg (Eesveen) J. de Boer (Opende)
114 201702843 Elke fan 'e Fourage Stb niet geprimeerd Eibert 419 Heinse 354 S. Faber-Hoekstra & F.R. Zuidema-Hoekstra (Oudehorne) R. Hoekstra-Tolsma (Nieuwehorne)
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
115 201500197 Wikje fan de Broekfinne Stb Ster Sport AAA Niet aangewezen voor CK Tsjalle 454 Jasper 366 Martha v.d. Meulen (Drachten) Martha v.d. Meulen (Drachten)
116 201500448 Weri fan Pier's-Hiem Stb Ster Sport AAA 1e premie Wytse 462 Doaitsen 420 M. de Jong (Tjalleberd) M. de Jong (Tjalleberd)
117 201500557 Wynvrouwe fan Stal Redia Stb Ster 1e premie Hessel 480 Abel 344 L. Dijkstra-Siebenga & B. Dijkstra (Oudeschoot) L. Dijkstra-Siebenga & B. Dijkstra (Oudeschoot)
118 201502490 Yfke LG Stb Ster Sport A Niet aangewezen voor CK Tjaarda 483 Sjaard 320 S. Wind (Nijeveen) L. Van Hout (Zolder)
120 201600838 Amber Nynke Stb Ster Niet aangewezen voor CK Tsjalle 454 Beart 411 J. de Boer (Opende) J. de Boer (Opende)
121 201602333 Amarins v/d Hofstad Stb Ster AA Niet aangewezen voor CK Epke 474 Tsjerk 328 Jeannette Post (Oosterwolde) G.C. van Seventer & S.A. van Seventer-Algra (Darp)
122 201601253 Antje van de Hoogegeest Stb Ster Niet aangewezen voor CK Tonjes 459 Reinder 452 M.C. Bakker-Schoon (Akersloot) M.C. Bakker-Schoon (Akersloot)
123 201601128 Cea fan Stal Redia Stb Ster AA Niet aangewezen voor CK Beart 411 Abel 344 L. Dijkstra-Siebenga & B. Dijkstra (Oudeschoot) L. Dijkstra-Siebenga & B. Dijkstra (Oudeschoot)
124 201602369 Brecht V. fan de Miedwei KFPS Stb Kroon AA 1e premie Hette 481 Jerke 434 A.A.W. Hanegraaf van Rooij (Jonkerslân) R.H. Veenstra (Surhuizum)
125 201602725 Afke.van de pole Stb Ster 1e premie Uldrik 457 Onne 376 P.M. Annema-Hoekstra (Hoornsterzwaag) P.M. Annema-Hoekstra (Hoornsterzwaag)
126 201700108 Eelkje fan 'e Hameren Stb Ster Niet aangewezen voor CK Jehannes 484 Loadewyk 431 Age Okkema (Siegerswoude) H.A.T. Osinga-Timmermans (Vrouwenparochie)
127 201701356 Femke fan Hindrik's Hiem KFPS Stb Kroon AA 1e premie Alwin 469 Doaitsen 420 H. Akkerman (Rotsterhaule) H. Akkerman (Rotsterhaule)
128 201701344 Feikje fan 'e sûderleane Stb Ster AA 1e premie Jehannes 484 Jasper 366 Age Okkema (Siegerswoude) H. Deinum (Schraard)
129 201701322 Doutzen fan Stal Sibma Stb Ster AA Niet aangewezen voor CK Markus 491 Jisse 433 P. Sibma (Rottum) P. Sibma (Rottum)
130 201701634 Fybrich M KFPS Stb Kroon AA 1e premie Eise 489 Marten 377 M.R. Zwart & M. ter Schure (Ureterp) Cristina Manea (Breaza / Judet Prahova)
131 201702071 Franje van de Waaldijk Stb Ster Niet aangewezen voor CK Uldrik 457 Reinder 452 T.F.M. Houterman (Bemmel) T.F.M. Houterman (Bemmel)
132 201702405 Dotterblom van 't Oostende Stb Ster Niet aangewezen voor CK Uldrik 457 Olof 315 H. Brinks (Wapserveen) H. Brinks (Wapserveen)
133 201703003 Dinneke fan Dulve KFPS Stb Kroon AAA 1e premie Tsjalke 397 Jasper 366 W.P.H. van Tilborg (Wijk en Aalburg) W.P.H. van Tilborg (Wijk en Aalburg)
134 201703853 Foekje Vrouwkje Stb Ster 1e premie Felle 422 Jakob 302 J.G. v.d. Linden (Terwispel) J.G. v.d. Linden (Terwispel)
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
137 201102913 Klaske Z. Stb Ster AA Niet aangewezen voor CK Uwe 458 Brandus 345 L. Zijlstra (Dalfsen) J. Zonderland (Herbayum)
139 201200673 Nienke van de Marne Stb Ster Niet aangewezen voor CK Tsjalle 454 Nykle 309 Stâl fan de Fiifhoeke (Sibrandabuorren) D. van Foeken (Bolsward)
140 201201154 Marrit Stb Ster AA Niet aangewezen voor CK Felle 422 Monte 378 A. Jelsma (Tijnje) A.H. Jelsma (Luxwoude)
142 201303073 Priscilla af Sortemosegaard Stb Ster AAA Niet aangewezen voor CK Tsjalke 397 Olgert 445 Age Okkema (Siegerswoude) Stutteri Sortemosegaard (Gudbjerg)
143 201402593 Tirza fan 'Bosksicht' Stb Ster Niet aangewezen voor CK Tonjes 459 Abe 346 M.H.A. Schothorst (Soest) F.N. Wolfswinkel (Vlieland)
 
10 Premiekeuring van Kroonmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
141 201204199 Mefrou Vrouwkje KFPS Stb Kroon AA 1e premie Felle 422 Feitse 293 A. Thomassen (Lunteren) J.G. v.d. Linden (Terwispel)
144 200605251 Twirke van 't Oostende Stb Kroon Sport AA Niet aangewezen voor CK Olrik 383 Oege 267 A. de Ruiter-Blaauw (Bantega) H. Brinks (Wapserveen)
146 201301728 Puck 'fan Vels' Stb Kroon Sport AAA 1e premie Norbert 444 Haitse 425 Verkocht Best. Onbekend Buitenland (Onbekend) H.J. Vels & mw I.A. Vels-Nab (Westendorp)
147 201400435 Tinne van de Bist KFPS Stb Kroon AA 1e premie Tsjalle 454 Haitse 425 H.J. Oosterhof (Suldrup) L. Van Olmen (Ranst)
148 201400459 Thyra fan Synaeda KFPS Stb Kroon AA 1e premie Norbert 444 Beart 411 Jose Miquel Rodriguez Avila (La Guacima ,Alajuela) A.S. Oosterbaan (Opeinde)
149 201700463 Douwina van de hofstad Stb Kroon Sport AAA Niet aangewezen voor CK Tsjalle 454 Beart 411 F. Algra (Oudega) F. Algra (Oudega)
 
11 Premiekeuring van Modelmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
14 Premiekeuring van 4 jaar e.o. sterruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
123movies