KFPS Royal Friesian

 

Onderstaand kunt u de startlijsten van de verschillende keuringen inkijken. Voor aanvangstijden en adresgegevens van de keuring kunt u kijken in de agenda.

Indien van toepassing worden de uitslagen zo snel mogelijk na de keuring ingevoerd en online gezet. De uitslagen van de IBOP kunt u via deze link bekijken.
Voorkeuring Fokdag Ta it Bihâld
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
001 202100013 Seger W. Vb H 3e premie Jehannes 484 Tsjerk 328 Y. Wiegersma (Damwâld) Y. Wiegersma (Damwâld)
002 202100097 Rein Fan'e Simmerdyk Vb H 2e premie Tsjalle 454 Norbert 444 D. v.d. Boon (Noordbergum) D. v.d. Boon (Noordbergum)
003 202100189 Peer van Goudensteen Vb H 3e premie Jehannes 484 Eibert 419 Nicole Goldenstein (Papenburg) Nicole Goldenstein (Papenburg)
004 202100109 Rein Vb H 3e premie Tymen 503 Ymte 407 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend) W. Meijer (Peins)
005 202100142 Pieter fan Gooyum Vb H 2e premie Rommert 498 Mewes 438 J. Kooistra (Zurich) J. Kooistra (Zurich)
006 202100191 Symke van de Vijf Eiken Vb H 2e premie Fonger 478 Ielke 382 J. Bruinsma (Zandhuizen) J. Bruinsma (Zandhuizen)
007 202100535 Pieter H. Vb H 1e premie Omer 493 Wimer 461 S. Hoeksma (Drogeham) S. Hoeksma (Drogeham)
008 202100584 Renze fan nij amerika Vb H 3e premie Markus 491 Tsjalle 454 H.J. Bos (Nijemirdum) H.J. Bos (Nijemirdum)
009 202100777 Pieter A fan 'e Wygeast D.A.W. Vb H 1e premie Alwin 469 Tsjalle 454 Marcella Out-Hollander (Assendelft) D.A. Wijbenga (Oudwoude)
010 202100775 Quintus fan 'e Grupstal Vb H 2e premie Tymen 503 Norbert 444 Ian van Praag (Nijeholtpade) L.D. Hompe & R. Wijnmaalen (Groningen)
011 202102814 Sybrân fan J.H.V. Vb H 2e premie Haike 482 Fridse 423 J.H. Veenje (Garyp) J.H. Veenje (Garyp)
012 202100946 Reitse Fan It Roaske Vb H 1e premie Menne 496 Tsjalke 397 Comb. A. & J. Rozema (Kootstertille) Comb. A. & J. Rozema (Kootstertille)
013 202101156 Peije fan 't Kroese beamke Vb H 2e premie Menne 496 Wierd 409 A.O. Dekker (Bakkeveen) A.O. Dekker (Bakkeveen)
014 202101529 Reitze W.A.H. Vb H 1e premie Siert 499 Loadewyk 431 Wianda Alida Hoekstra & Mevr. A. Bruggink (Burgum) Wianda Alida Hoekstra (Burgum)
015 202101036 Remmelt fan Quatrebras Vb H 1e premie Eise 489 Meinse 439 R. de Graaf (Noordbergum) R. de Graaf (Noordbergum)
016 202100807 Sicco ùt de Westereen Vb H 3e premie Tjebbe 500 Feitse 293 A.F.P.W. Kamminga (De Westereen) A.F.P.W. Kamminga (De Westereen)
017 202100903 Roel Vb H (geen) Tymen 503 Feitse 293 Ellie Zijlstra-de Vries (Driezum) Ellie Zijlstra-de Vries (Driezum)
018 202100916 Siebe fan 'e Iestwei Vb H 2e premie Alke 468 Uldrik 457 G. Haarsma (Sumar) G. Haarsma (Sumar)
019 202102864 Sietze DP Vb H 1e premie Markus 491 Uldrik 457 Dijkstra / Prins (Twijzel) Dijkstra / Prins (Twijzel)
020 202101173 Rick ùt de Westereen Vb H 2e premie Ulbrân 502 Tsjalle 454 A.F.P.W. Kamminga (De Westereen) A.F.P.W. Kamminga (De Westereen)
022 202101381 Piebe ùt de Westereen Vb H 2e premie Stendert 447 Ritse 322 A.F.P.W. Kamminga (De Westereen) A.F.P.W. Kamminga (De Westereen)
023 202101430 Piet van Waberg Vb H 2e premie Teun 505 Abel 344 Verkocht bestemming bekend (Onbekend) L. Tiefenbacher (Adetswil)
024 202101588 Rinse Lauwers Vb H 2e premie Yme 507 Jakob 302 J.H. Boersma (Kollumerpomp) J.H. Boersma (Kollumerpomp)
025 202102315 Prins ùt de Westereen Vb H 3e premie Epke 474 Tsjerk 328 A.F.P.W. Kamminga (De Westereen) A.F.P.W. Kamminga (De Westereen)
026 202102108 Sjerp Fan`e Simmerdyk Vb H 1e premie Aarnold 471 Gjalt 426 D. v.d. Boon (Noordbergum) D. v.d. Boon (Noordbergum)
027 202102200 Romke fan ‘e Langewyk Vb H (geen) Yme 507 Pier 448 J. en J.H. Bosma-Weening (Boelenslaan) J. en J.H. Bosma-Weening (Boelenslaan)
028 202102186 Silke B Vb H 3e premie Stendert 447 Tsjalke 397 S. van der Bij (De Tike) S. van der Bij (De Tike)
029 202102387 Power ùt de Westereen Vb H 1e premie Tymen 503 Markus 491 A.F.P.W. Kamminga (De Westereen) A.F.P.W. Kamminga (De Westereen)
030 202102429 Rein fan Deiwurk Vb H 3e premie Yme 507 Pier 448 Hylkje Terpstra (Eastermar) Hylkje Terpstra (Eastermar)
031 202100061 Sil W. Vb H 2e premie Wibout 511 Harmen 424 Y. Wiegersma (Damwâld) Y. Wiegersma (Damwâld)
032 202100083 Pieter ùt de Westereen Vb H 3e premie Arent 515 Leffert 306 A.F.P.W. Kamminga (De Westereen) A.F.P.W. Kamminga (De Westereen)
036 202100554 Pier fan 't Reidfjild Vb H 2e premie Arent 515 Norbert 444 L. Wiersma (Damwoude) L. Wiersma (Damwoude)
037 202100653 Rense ùt de Westereen Vb H 2e premie Auwert 514 Jerke 434 A.F.P.W. Kamminga (De Westereen) A.F.P.W. Kamminga (De Westereen)
038 202101112 Stefan van de Zonnebloem Vb H 2e premie Arent 515 Uldrik 457 A. Hofkamp (Terwispel) A. Hofkamp (Terwispel)
039 202101884 Qryge Wâldman Vb H 3e premie Bastiaan 510 Harmen 424 Y. de Vries (Drogeham) Y. de Vries (Drogeham)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
040 202100121 Seke Roelofke Vb M 2e premie Markus 491 Andries 415 F. v/d Bij (Stroobos) F. v/d Bij (Stroobos)
041 202100194 Saskia van Waberg Vb M 2e premie Beart 411 Maurits 437 L. Tiefenbacher (Adetswil) L. Tiefenbacher (Adetswil)
042 202100385 Sanne fan L.L. Vb M 2e premie Bartele 472 Meinte 490 T.G. Leijenaar (Luttenberg) T.G. Leijenaar (Luttenberg)
043 202100284 Rosilda ùt de Westereen Vb M 2e premie Tymen 503 Fonger 478 N.M. Visser (Zuidhorn) A.F.P.W. Kamminga (De Westereen)
044 202100302 Rosalie ùt de Westereen Vb M 3e premie Markus 491 Jasper 366 A.F.P.W. Kamminga (De Westereen) A.F.P.W. Kamminga (De Westereen)
046 202100382 Pjirkje P. van de Noeste Hoeve Vb M 2e premie Rommert 498 Jisse 433 P. Okkema (Witmarsum) P. Okkema (Witmarsum)
048 202100580 Romkje Rianne van F en R Vb M 1e premie Markus 491 Beart 411 F. Plantinga (Surhuizum) F. Plantinga (Surhuizum)
049 202100690 Sybrig fan 'e Dammeloane Vb M 2e premie Tiede 501 Wylster 463 A. Langhout & A.Hurenkamp (Damwâld) A. Langhout (Damwoude)
050 202100666 Sinne fan 'e Wygeast D.A.W. Vb M 1e premie Fonger 478 Eise 489 D.A. Wijbenga (Oudwoude) D.A. Wijbenga (Oudwoude)
051 202100656 Sterre Fan It Paradyske Vb M 1e premie Bartele 472 Alke 468 Verkocht bestemming bekend (Onbekend) Thijs Haveman (Kollum)
052 202100702 Renske fan'e Iest Vb M 3e premie Stendert 447 Fridse 423 B. Acronius (Jistrum) B. Acronius (Jistrum)
053 202100886 Rikst R.V. Vb M 2e premie Teun 505 Olof 315 J.H. Veenje (Garijp) J.H. Veenje (Garijp)
054 202101107 Rixt M.K. Vb M 1e premie Teun 505 Ielke 382 M. Kommerij (Buitenpost) M. Kommerij (Buitenpost)
055 202100776 Simone ùt de Westereen Vb M 2e premie Teun 505 Jehannes 484 A.F.P.W. Kamminga (De Westereen) A.F.P.W. Kamminga (De Westereen)
056 202100925 Roaske van Oud-Stedma Vb M 2e premie Tjebbe 500 Sape 381 J.S. Plantinga (Damwoude) J.S. Plantinga (Damwoude)
057 202101149 Sanne fan Burgumerheide Vb M 2e premie Fonger 478 Tsjalle 454 P.H. van der Meulen (Hurdegaryp) P.H. van der Meulen (Hurdegaryp)
058 202101015 Sterre van de Lits Vb M 1e premie Teun 505 Thorben 466 M.C. Bon (Groenekan) A. Minkema (Houtigehage)
059 202101110 Sibrecht fan P.J.V. Vb M 2e premie Yme 507 Jakob 302 P.J. Veenje & mw. G. Veenje-Samplonius (Garyp) P.J. Veenje & mw. G. Veenje-Samplonius (Garyp)
060 202101120 Sietzke Vb M 2e premie Jehannes 484 Maeije 440 Yvonne Kuiper van der Laan (Vlagtwedde) Yvonne Kuiper van der Laan (Vlagtwedde)
061 202101405 Rinske D. fan Sumar Vb M 2e premie Jehannes 484 Uldrik 457 R. Deelstra (Sumar) R. Deelstra (Sumar)
062 202101447 Reina B Fan de HoanneHoeve Vb M 2e premie Ulbrân 502 Harmen 424 Tj. de Haan (Oosterstreek) Tj. de Haan (Oosterstreek)
063 202101328 Sjieuwke O. Fan Kûkhernewei Vb M 2e premie Fonger 478 Heinse 354 S.L. van der Veen & A. Terpstra (Feanwâlden) S.L. van der Veen & A. Terpstra (Feanwâlden)
064 202101615 Rens fan 'e Horne Zathe Vb M 1e premie Tiede 501 Norbert 444 L. de Boer (Stiens) L. de Boer (Stiens)
065 202101936 Rinske fan it Swartfean Vb M 2e premie Stendert 447 Sjaard 320 Douwe Jan de Jong (Opeinde) Douwe Jan de Jong (Opeinde)
066 202101951 Sybrich fan Carda Hûs Vb M 3e premie Menne 496 Wimer 461 J.K. Steensma (Blessum) J.K. Steensma (Blessum)
067 202101868 Sybrich Frouke H. Vb M 2e premie Menne 496 Rypke 321 T. de Haan (Garyp) T. de Haan (Garyp)
068 202102092 Sterre fan de Oude Wei Vb M (geen) Aan 416 Eibert 419 J. de Vries (Rinsumageest) J. de Vries (Rinsumageest)
069 202102418 Renske fan Ikkerwâld Vb M 2e premie Nane 492 Norbert 444 J. Wiersma (Damwâld) J. Wiersma (Damwâld)
070 202102298 Silke H. Vb M 2e premie Tiede 501 Epke 474 H. Sikkema (Nijega) H. Sikkema (Nijega)
071 202102402 Sialda Vb M 1e premie Nane 492 Uldrik 457 Klaske & Marten van der Veen/Van Houten (Gerkesklooster) Klaske & Marten van der Veen/Van Houten (Gerkesklooster)
072 202102637 Saara Lyn van de Hofstad Vb M 2e premie Tiede 501 Haitse 425 Femke de Graaf (Opeinde) Helga Muiser (Earnewâld)
073 202102515 Sterre ùt de Westereen Vb M 3e premie Fonger 478 Norbert 444 A.F.P.W. Kamminga (De Westereen) A.F.P.W. Kamminga (De Westereen)
074 202100055 Rixt Anna van de Noeste Hoeve Vb M 3e premie Wibout 511 Jouwe 485 P. Okkema (Witmarsum) P. Okkema (Witmarsum)
075 202100171 Sita fan 'e Hameren Vb M 2e premie Boet 516 Loadewyk 431 H.A.T. Osinga-Timmermans (Vrouwenparochie) H.A.T. Osinga-Timmermans (Vrouwenparochie)
076 202100442 Sinne W. Vb M 2e premie Wibout 511 Tsjalle 454 L. Wiegersma (Damwoude) L. Wiegersma (Damwoude)
077 202100604 Rinske R.V. Vb M 3e premie Auwert 514 Norbert 444 B.T. van der Meulen-Veenje (Garijp) B.T. van der Meulen-Veenje (Garijp)
078 202100521 Rimkje fan Tekla State Vb M 3e premie Auwert 514 Norbert 444 Verkocht Bestemming Onbekend (Onbekend) B. v/d Meulen-Sijbesma & H. v/d Meulen (Twijzelerheide)
079 202101014 Resa út it Roekefjild Vb M 2e premie Wibout 511 Jasper 366 J.F. v/d Werff (Wartena) J.F. v/d Werff (Wartena)
080 202101391 Sinne Tekla fân Ramonahiem Vb M 2e premie Auwert 514 Fridse 423 Morren (Oldebroek) B. Sijbesma & H. v/d Meulen & H. v/d Meulen (Twijzelerheide)
081 202101556 Sinne Trix Z. Vb M 2e premie Auwert 514 Doaitsen 420 A.H. van der Zee (Oudwoude) A.H. van der Zee (Oudwoude)
082 202101712 Sinne fan Burgumerheide Vb M 2e premie Auwert 514 Wierd 409 P.H. van der Meulen (Hurdegaryp) P.H. van der Meulen (Hurdegaryp)
083 202101803 Pascalle ùt de Westereen Vb M 3e premie Wibout 511 Felle 422 A.F.P.W. Kamminga (De Westereen) A.F.P.W. Kamminga (De Westereen)
084 202102098 Sjoukje Vb M 2e premie Auwert 514 Alwin 469 S. Haveman (Noordbergum) S. Haveman (Noordbergum)
085 202102314 Sofie ùt de Westereen Vb M 2e premie Auwert 514 Haitse 425 A.F.P.W. Kamminga (De Westereen) A.F.P.W. Kamminga (De Westereen)
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o. veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
086 200103350 Frouke S. Vb M niet opgenomen Rypke 321 Ouke 313 T. de Haan (Garyp) G. Sjonger (Garijp)
087 201301982 Pronkje V. Stb niet geprimeerd Wylster 463 Anton 343 D. Visser (Broeksterwoude) D. Visser (Broeksterwoude)
089 201602343 Crista L. Stb niet geprimeerd Jasper 366 Fabe 348 T. Boersma (Damwâld) W.G. Pool-Vos (Woldendorp)
090 201700547 Frouke fan 't Tsjerkelân Stb niet geprimeerd Tsjalke 397 Tsjerk 328 E. de Grijs (Rijperkerk) E. de Grijs (Rijperkerk)
091 201701096 Doutzen van de Miedweg Stb 3e premie Reinder 452 Dries 421 H. Talma (Stroobos) H. Talma (Stroobos)
092 201702217 Foekje fan Toerenburg Stb niet geprimeerd Jasper 366 Wander 352 Hiddinga (Beetgum) Hiddinga (Beetgum)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
093 200403168 Minke M. Stb niet geprimeerd Sjaard 320 Jurjen 303 Douwe Jan de Jong (Opeinde) J.J. Muyrers (Trintelen)
094 201602595 Aukje Aagje W Stb Ster 2e premie Mewes 438 Ulbert 390 J. Kooistra (Zurich) S. Wind (Pingjum)
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
14 Premiekeuring van 4 jaar e.o. sterruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
123movies