KFPS Royal Friesian

 

Onderstaand kunt u de startlijsten van de verschillende keuringen inkijken. Voor aanvangstijden en adresgegevens van de keuring kunt u kijken in de agenda.

Indien van toepassing worden de uitslagen zo snel mogelijk na de keuring ingevoerd en online gezet. De uitslagen van de IBOP kunt u via deze link bekijken.
Sweden, 01-09-2013
 
01 Premiekeuring van hengstveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
001 201303004 Rudolf af vibbleboda Vb H 1e premie Harmen 424 Olof 315 Jannica Selin (Sorunda) Lotta Johansson (Harbo)
002 201302981 Rebo af Sandhem Vb H 2e premie Olgert 445 Wikke 404 Marie Ljungman (Kristinehamn) Marie Ljungman (Kristinehamn)
 
02 Premiekeuring van merrieveulens
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
003 201301039 Sigrid af Gisslarbo Stb 1e premie Dries 421 Time 398 Anne-Christine Jareborg (Vimmerby) Ulrika Söderberg (Kolsva)
004 201301993 Spira af Enebacken Vb M 2e premie Fabe 348 Brandus 345 Maria Johansson (Falköping) Maria Johansson (Falköping)
 
03 Premiekeuring van entermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
04 Premiekeuring van twentermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
005 201100020 Julia Stb 2e premie Hinne 427 Ritse 322 Ida Nilsson (Jämjö) Victoria Andersson (Vinninga)
006 201104338 Judith Stb 1e premie Mewes 438 Leffert 306 Maria Andersson (Kareby) Alette Sederholm (Ålberga)
 
05 Premiekeuring van 4 jaar e.o.veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
007 200701630 Wypkje fan Boazum Stb 3e premie Wikke 404 Folkert 353 Marie Ljungman (Kristinehamn) D. Gietema (Boazum)
008 200805085 Aukje van Karma Stb 3e premie Ait 410 Lute 304 Amanda Zetterberg (Timmele) Karin Gammal (Tidaholm)
009 200805350 Aphrodite af Ekholmen Stb Ster 2e premie Loadewyk 431 Ulke 338 Hanna Karlsson (Sävsjö) Marie Randow (Skillingaryd)
010 200901478 Elsa af Stall Riddarhagen Stb 3e premie Jasper 366 Ielke 382 Mia Dexhav (Kullavik) Ingegerd Thorsell (Vara)
011 200903923 Diana van Toarp Stb 3e premie Harmen 424 Fetse 349 Katarina Gustafsson (Timmele) Keith Olsson (Gällstad)
012 200905794 Famke J.B. Stb Kroon Sport A 2e premie Jorn 430 Erik 351 Susanne Skalin (Väddö) Stal Jonker (Alteveer)
 
06 Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
013 201000745 Helena van Rijnwoude Stb 3e premie Maurus 441 Time 398 Anne Söderström (Vårgårda) M. van Vliet (Koudekerk a/d Rijn)
014 201000997 Geke Meike A. Stb 3e premie Maeije 440 Tsjerk 328 Linda Håkansson (Blentarp) A. Adriaans (Valkenswaard)
015 201002426 Hedvig af Vibbleboda Stb niet geprimeerd Jisse 433 Feitse 293 Claes Odelberg (Brösarp) Lotta Johansson (Harbo)
016 201003774 Hera från Jägersborg Stb Ster 3e premie Fabe 348 Nanno 372 Viktoria Fridskog (Ullared) Anneli Persson (Mörarp)
017 201005302 Hedwig Brattelids Stb 3e premie Bente 412 Piter 312 Ulrika Larsson (Kristinehamn) Krister Jonsson (Kullavik)
 
07 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekmerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
018 200307904 Loltsje fan 'e Hearresyl Stb 3e premie Rik 396 Djurre 284 Catarina Silversten (Steninge) Opfok-en Handelsstal Tj. Bouma (Terkaple)
019 200504269 Rûna v.d. Boschlaan Stb 3e premie Folkert 353 Dirk 298 Anna-Lena Carlsson Käck (Ellös) W.J.G. Hubers (Lichtenvoorde)
020 200505682 Queen Tindra Stb niet geprimeerd Brandus 345 Krist 358 Katarina Gustafsson (Timmele) K. Sjöö (Jönköping)
 
08 Premiekeuring van 4 t/m 6-jarige stermerries
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
021 200903095 Erica af Vibbleboda Stb Ster 2e premie Wobke 403 Jasper 366 Lotta Johansson (Harbo) Lotta Johansson (Harbo)
 
09 Premiekeuring van 7 jaar e.o. stermerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
10 Premiekeuring van Kroonmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
11 Premiekeuring van Modelmerries
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
12 Premiekeuring van 3 jaar e.o. veulenboekruinen
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
022 200900783 Frens W. af Sortemosegaard Rb niet geprimeerd Olgert 445 Hannes 296 Anette Svensson (Knislinge) Stutteri Sortemosegaard (Gudbjerg)
023 201003868 Gustav af Vibbleboda Rb Ster 2e premie Wobke 403 Jasper 366 S. Georgsson (Torsåker) Lotta Johansson (Harbo)
024 201004709 Iron Man Rb Ster 2e premie Jisse 433 Ids 300 Jenny Lundberg (Hultsfred) Elisabeth L. Gunnarsson (Hovmantorp)
025 200251401 Imcke Rb 3e premie Adel 357 Diedert 288 Lars Palmkvist (Kullavik) M. Goltstein (Rotem-Dilsen)
 
13 Premiekeuring van 4 jaar e.o. stamboekruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
14 Premiekeuring van 4jr e.o. sterruinen
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
15 Enterhengsten
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
16 Twenterhengsten
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
17 Veulenboekhengsten voor ster
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar Fokker
026 200502486 Remus F. van Huize Bensenraede Vb H geen ster Wobke 403 Hearke 254 Kungsborgs Gårds Smedja AB (Önnestad) J.H.N. Franssen (Heerlen)
027 200902053 Diablo af Sandbäcken Vb H geen ster Hinne 427 Nanning 374 Mattias Stålhammar (Oskarshamn) Mattias Stålhammar (Oskarshamn)
028 201003065 Harald af Vibbleboda Vb Ster Vb Ster Sake 449 Olof 315 Ulrika Söderberg (Kolsva) Lotta Johansson (Harbo)
 
18 Stamboekhengsten
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
19 Bekijken VB-H met dekvergunning
Geen uitslagen gevonden voor deze rubriek.
 
123movies