KFPS Royal Friesian

 

Onderstaand kunt u de startlijsten van de verschillende keuringen inkijken. Voor aanvangstijden en adresgegevens van de keuring kunt u kijken in de agenda.

Indien van toepassing worden de uitslagen zo snel mogelijk na de keuring ingevoerd en online gezet. De uitslagen van de IBOP kunt u via deze link bekijken.
Hengstenkeuring 10, 11 & 12 januari 2019
 
Rubr. 01 Jonge hengsten
Cat. nr Levnr Naam Huidig register Premie Vader Moeders vader Eigenaar
003 201302617 Robyn O. Vb Ster Aangewezen voor het CO Alwin 469 Beart 411 G. Bouma & Hestegaarden & T. Swaanen (Aldeboarn)
011 201502273 Zander Vb Ster Aangewezen voor het CO Fabe 348 Karst 362 Visser (Spier)
013 201501161 William fan Steendans Vb Ster Deelgenomen aan de 3e bez. Tsjalke 397 Jisse 433 P. Sibma (Rottum)
014 201502488 Wybren van de Pôle Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Beart 411 Tsjabring 429 P.M. Annema-Hoekstra (Hoornsterzwaag)
018 201502078 Wilko vom Schladitzer See Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Haitse 425 Wierd 409 Sebastian Schiller (Schkeuditz)
026 201500319 Wessel van de Demro stables Vb Ster Aangewezen voor het CO Tsjalle 454 Teunis 332 Demro Stables (Mierlo)
027 201500824 Ziem fan 'e Boppeslach Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Tsjalle 454 Norbert 444 G.M. Rozema (Bakkeveen)
028 201501347 Zeeger T. fan 'e Boppelannen Vb Ster Aangewezen voor het CO Tsjalle 454 Gjalt 426 Age Okkema (Siegerswoude)
030 201501828 Wout fan de ketting Vb Ster Aangewezen voor het CO Tsjalle 454 Doaitsen 420 Friesenstal Manell (Sintjohannesga)
032 201500384 Waldemar fan Lutke Peinjum Vb Ster Deelgenomen aan de 3e bez. Wybren 464 Maurits 437 N.J. Osinga (Boijl)
037 201501577 Zorro B. Vb Ster Aangewezen voor het CO Bartele 472 Meinse 439 S. Veenstra & mevr. E. Duin (Ureterp)
038 201501970 Zwartje T. van Sessing Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Bartele 472 Brend 413 Verkocht bestemming bekend (Onbekend)
045 201500858 Watse fan Joarumerleane Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Epke 474 Feitse 293 R. v.d. Hoek (Kubaard)
048 201500515 Windsor B. Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Hessel 480 Onne 376 Jeffrey & Mary Ann Marrs (Rapid City, SD)
049 201502795 Wybren v.d. Terpen Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Hessel 480 Rindert 406 R.J. Rienstra (Wommels)
051 201502251 Xander T.T Vb Ster Aangewezen voor het CO Hessel 480 Beart 411 G.H. Timmer (Tiel)
052 201500949 Wibald Z. Vb Ster Aangewezen voor het CO Hette 481 Beart 411 L. Mellema & Fam. J.J. v.d. Zijpp (Beetsterzwaag)
053 201502224 Wouter van schafer Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Hette 481 Lolke 371 H. Boersma & W. van der Bij (Boazum)
057 201502685 Willem fan 't Hakkevelt Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Hette 481 Maurus 441 J.J. v.d. Meulen (Broek-Noord)
060 201501725 Wictor af Fynbo Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Haike 482 Onne 376 G.A. Bouma (Aldeboarn)
062 201600192 Bauke K. Vb Ster Aangewezen voor het CO Fabe 348 Fridse 423 J.A.M. Kruis & fam. Folmer (Heeg)
071 201601378 Arwin R Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Tsjalke 397 Teunis 332 A. Couperus (Oostermeer)
077 201600429 Aart fan Osterberg Vb Ster Aangewezen voor het CO Beart 411 Doaitsen 420 Bernhard Kreye (Lotte-Osterberg)
080 201601699 Arber fam de Muzekamp Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Beart 411 Jerke 434 J.A. Ammerlaan (Maarssen)
081 201601557 Barrabas van de Anne Hoeve Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Beart 411 Onne 376 J. Klijnstra (Groningen)
087 201602203 Auke van nico stables Vb Ster Aangewezen voor het CO Jorn 430 Pier 448 Zomerstaete B.V. t.a.v. L. Flier (Barendrecht)
089 201600348 Carsten fan Stal Sibma Vb Ster Aangewezen voor het CO Maurits 437 Dries 421 P. Sibma (Rottum)
092 201601007 Bauke D. fan 't Zijperland Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Maurits 437 Sape 381 R.S. Haalstra (Heerhugowaard)
093 201601592 Berend fan 't Alddjip Vb Ster Aangewezen voor het CO Maurits 437 Jisse 433 A.C. Aerts & B.A. Aerts & P. Sibma (Nij Beets)
096 201600329 Age Hielke Z. Vb Ster Aangewezen voor het CO Norbert 444 Doaitsen 420 J.C. v.d. Ark & P. Wijbenga (Oudwoude)
098 201600803 Bessel van de Stierenweg Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Norbert 444 Jelke 367 Stal Arends (Bilthoven)
102 201602594 Bauke van de Haanenaker Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Norbert 444 Maeije 440 A.G.M. Nijhuis-Krabbe (Oldenzaal)
103 201600292 Bernhard P. Vb Ster Aangewezen voor het CO Mewes 438 Onne 376 G. Schalkwijk-Algera (Maarssen)
106 201600852 Baron van Visser Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Sipke 450 Maurus 441 T.C. Visser (Lunteren)
112 201602409 Bartelt fan 't Hakkevelt Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Pier 448 Doaitsen 420 H. Bouman (Wijk en Aalburg)
115 201600404 Aike fan it Hiem Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Thorben 466 Brandus 345 Age Okkema (Siegerswoude)
116 201600314 Bentley Oet Oale Kloosterveen Vb Ster Aangewezen voor het CO Thorben 466 Jisse 433 G. Oldenburger-Wessels (Hooghalen)
119 201601502 Abel G.T. Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Thorben 466 Doaitsen 420 J.A. Ammerlaan (Maarssen)
123 201601788 Auke fan de Klaster Vb Ster Aangewezen voor het CO Thorben 466 Tjalf 443 O.M. Mous (Koudum)
128 201600033 Allert van de Demro stables Vb Ster Deelgenomen aan de 3e bez. Tsjalle 454 Uldrik 457 Demro Stables (Mierlo)
131 201600196 Amano Vb Ster Aangewezen voor het CO Tsjalle 454 Doaitsen 420 W.H. Janssen & Hestegaarden (Venlo)
132 201600343 Ale fan Eagmaryp Vb Ster Aangewezen voor het CO Tsjalle 454 Haitse 425 J. Hilverda (Akmarijp)
135 201600485 Atze út it Roekefjild Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Tsjalle 454 Jasper 366 E. Ravelo (Leeuwarden)
136 201601024 Bernd fan de Keningswei Vb Ster Deelgenomen aan de 3e bez. Tsjalle 454 Tsjerk 328 G. Roorda (Veenklooster)
158 201601115 Ayke van 'n Elsmos Vb Ster Aangewezen voor het CO Alke 468 Beart 411 R.G.A. ten Thije (Haaksbergen)
162 201602309 Andre fan 'e Goëngamieden Vb Ster Aangewezen voor het CO Alke 468 Gjalt 426 H. en R. Brandsma (Goënga)
163 201602421 Age Diana A.B. Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Alke 468 Heinse 354 H. Eppinga (Oudemirdum)
178 201600068 Boet T van Sessing Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Alwin 469 Aan 416 Tanck (Vragender)
179 201600118 Boaike van der Vaart Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Alwin 469 Leffert 306 L.E.J. v.d. Vaart (Tiel)
182 201600325 Berend k Vb Ster Aangewezen voor het CO Alwin 469 Uldrik 457 E.M. Stork & T. Folmer (Otterlo)
188 201600891 Atse fan it Skar Vb Ster Aangewezen voor het CO Alwin 469 Doaitsen 420 F. de Jong (Katlijk)
191 201601482 Bink van de Meikade Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Alwin 469 Pier 448 W.E. Lokhorst (Ederveen)
192 201601682 Cas van 't Lansink Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Alwin 469 Andries 415 J.H. van Manen (Kesteren)
201 201600997 Alexander H Vb Ster Deelgenomen aan de 3e bez. Bene 476 Sape 381 T. Swaanen & Hestegaarden (Beek en Donk)
202 201602115 Benjamin Vb Ster Deelgenomen aan de 3e bez. Bene 476 Beart 411 P. Zeelen (Luttelgeest)
209 201600169 Bassie Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Epke 474 Olrik 383 G.A.J.J. v/d Berk & Hestegaarden (Erp)
213 201600849 Arie van Visser Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Epke 474 Maurus 441 T.C. Visser (Lunteren)
215 201601076 Balder BA Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Epke 474 Ielke 382 J. Cordes (Stramproy)
216 201601481 Bearend van de Daruma Stables Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Epke 474 Sjaard 320 Daruma Stables (Herveld)
219 201601689 Bearend fan Scyedam Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Epke 474 Pier 448 van Doorn (Schiedam)
223 201600748 Bernlef fan 't Fjildhûs Vb Ster Aangewezen voor het CO Gerben 479 Dries 421 J. Wijnstra (Marssum)
229 201600229 Beant fan de Lege Geaën Vb Ster Aangewezen voor het CO Hessel 480 Tsjalle 454 Th. Fopma (Gauw)
238 201601632 Aitse R.V. Vb Ster Aangewezen voor het CO Hessel 480 Jasper 366 B.T. van der Meulen-Veenje (Garijp)
239 201601707 Calle Tjitse Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Hessel 480 Jasper 366 Stal Jede Vledder V.O.F. & G.A. Bouma (Vledder)
248 201600568 Berend fan 't Kroese beamke Vb Ster Deelgenomen aan de 3e bez. Haike 482 Olof 315 A.O. Dekker (Bakkeveen)
250 201600007 Arie fan de kadyk Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Jehannes 484 Beart 411 H. de Boer (Sint Johannesga)
251 201600042 Ane fan de Adelvej Vb Ster Aangewezen voor het CO Jehannes 484 Harmen 424 J. Klijnstra (Groningen)
253 201600139 Aitze fan de Lege Geaën Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Jehannes 484 Tsjerk 328 Th. Fopma (Gauw)
254 201600199 Ate fan 'e Hameren Vb Ster Deelgenomen aan de 3e bez. Jehannes 484 Loadewyk 431 H.A.T. Osinga-Timmermans (Vrouwenparochie)
255 201600341 Bernardus L.W. Vb Ster Aangewezen voor het CO Jehannes 484 Gjalt 426 J. Klijnstra (Groningen)
256 201600298 Aise van het Donckse Hof Vb Ster Aangewezen voor het CO Jehannes 484 Andries 415 J.J. v.d. Meulen (Broek-Noord)
258 201600565 Berny van de Meikade Vb Ster Aangewezen voor het CO Jehannes 484 Norbert 444 W.E. Lokhorst (Ederveen)
269 201600797 Alco van de Demro stables Vb Ster Aangewezen voor het CO Jehannes 484 Fetse 349 Demro Stables (Mierlo)
270 201601104 Brend Abe fan Galinga State Vb Ster Aangewezen voor het CO Jehannes 484 Norbert 444 Joh. Oosterhaven (Tzum)
274 201601315 Bjinze fan de Lege Geaën Vb Ster Deelgenomen aan de 3e bez. Jehannes 484 Folkert 353 Th. Fopma (Gauw)
276 201601521 Bronger fan 'e Koaten Vb Ster Aangewezen voor het CO Jehannes 484 Rindert 406 G. Dijkstra-Nicolai & S.Hoeksma (Kootstertille)
279 201601751 Charlie van 't Wolske veld Vb Ster Aangewezen voor het CO Jehannes 484 Beart 411 Age Okkema (Siegerswoude)
280 201601846 Bauke E Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Jehannes 484 Jelte 365 Emmens & I. Janssens (Marwijksoord)
282 201601827 Age Jehannes K. Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Jehannes 484 Sape 381 A.F.P.W. Kamminga (De Westereen)
284 201602308 Anko fan 'e Goëngamieden Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Jehannes 484 Maiko 373 H. en R. Brandsma (Goënga)
285 201602382 Bono v/d bokkefarm Vb Ster Aangewezen voor het CO Jehannes 484 Norbert 444 Cor en Nel Beentjes (Heiloo)
288 201600351 Aldrik v.d.Koaimoune Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Jouwe 485 Uldrik 457 I.D. Zwaga-Bruggen (Gorredijk)
289 201600490 Bruce van Winnehof Vb Ster Deelgenomen aan de 3e bez. Jouwe 485 Maurus 441 Stoeterij Boszorg B.V. (St. Anthonis)
292 201601031 Bieuwe fan Hindrik's Hiem Vb Ster Deelgenomen aan de 3e bez. Jouwe 485 Take 455 H. Akkerman (Rotsterhaule)
293 201601547 Alex M. Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Jouwe 485 Lammert 260 van Doorn (Schiedam)
294 201601858 Alberto k Vb Ster Deelgenomen aan 2e bez Jouwe 485 Rindert 406 H. Kuiper (Oosterend)
296 201601986 Bouwe van Dijkstra State Vb Ster Aangewezen voor het CO Jouwe 485 Haitse 425 Folmer & D.A. Dijkstra & M. Dijkstra (Lunteren)
297 201602220 Boucke van Strikkenhof Vb Ster Aangewezen voor het CO Jouwe 485 Doaitsen 420 J.J. v.d. Meulen (Broek-Noord)
299 201602750 Auke van Hilberalti Vb Ster Aangewezen voor het CO Jouwe 485 Norbert 444 B. Veldhuizen (Putten)
300 201602744 Bauke Ven Vb Ster Aangewezen voor het CO Jouwe 485 Uldrik 457 Folmer (Lunteren)
 
Rubr. 02 Stamboekhengsten
366 199520431 Jasper 366 Stb Sport Elite Pref Deelgenomen Olof 315 Franke 251 T. Wijma (Jislum)
411 200008071 Beart 411 Stb Sport Pref Deelgenomen Jasper 366 Feitse 293 van Manen & R.J. Rienstra (Ede)
416 200044011 Aan 416 Stb Deelgenomen Abe 346 Jurjen 303 Tj. Bosma (Kollumerzwaag)
419 200103511 Eibert 419 Stb Sport Deelgenomen Folkert 353 Reitse 272 O.L.& M. v.d. Weide-Schoonderbeek (Ansen)
425 200231761 Haitse 425 Stb Sport-Elite Deelgenomen Jasper 366 Rypke 321 A.P. Both & A. Zwaagman (Voorthuizen)
426 200244671 Gjalt 426 Stb Sport Deelgenomen Pyt 325 Lukas 324 E.A. Constant (Kwadijk)
430 200300438 Jorn 430 Stb Sport Deelgenomen Fabe 348 Feitse 293 Stoeterij Galloper (Berkel en Rodenrijs)
431 200303203 Loadewyk 431 Stb Sport-Elite Deelgenomen Tsjerk 328 Jurjen 303 Stal Lytse Vlearen VOF (Tzum)
437 200400178 Maurits 437 Stb Sport Deelgenomen Ulbert 390 Ulke 338 van Manen (Ede)
440 200401841 Maeije 440 Stb Sport Deelgenomen Beart 411 Goffert 369 Iron Spring Farm Inc. (Coatesville, PA)
441 200403319 Maurus 441 Stb Sport Deelgenomen Tsjalke 397 Krist 358 A.P. Both & S.J. Kat B.V. (Voorthuizen)
442 200402871 Michiel 442 Stb Sport-Elite Deelgenomen Tsjerk 328 Leffert 306 H.J. Mulder (Vegelinsoord)
445 200400835 Olgert 445 Stb Sport-Elite Deelgenomen Ulke 338 Atse 342 E.A. Constant (Kwadijk)
447 200501629 Stendert 447 Stb Sport Deelgenomen Andries 415 Piter 312 P.L.G.A. Bakhuizen-Stam (Soest)
448 200501700 Pier 448 Stb Sport Deelgenomen Beart 411 Aiso 279 A.P. Both (Voorthuizen)
450 200501382 Sipke 450 Stb Sport Deelgenomen Teade 392 Ulke 338 Stoeterij Bommelsteyn (Joure)
452 200500407 Reinder 452 Stb Sport Deelgenomen Aan 416 Sierk 326 Tj. Bosma (Kollumerzwaag)
454 200600248 Tsjalle 454 Stb Sport Pref Deelgenomen Mintse 384 Brandus 345 Age Okkema (Siegerswoude)
455 200600525 Take 455 Stb Sport Deelgenomen Jakob 302 Oltman 317 A.P. Both & S.J. Kat B.V. (Voorthuizen)
456 200601313 Tymon 456 Stb Sport Deelgenomen Andries 415 Leffert 306 Aftonmora Friesians (Jonstorp)
457 200601504 Uldrik 457 Stb Deelgenomen Dries 421 Tsjerk 328 A.P. Both & S.J. Kat B.V. (Voorthuizen)
459 200601244 Tonjes 459 Stb Sport Deelgenomen Anton 343 Ulke 338 KCF Farms (St. Thomas, ON )
460 200600983 Tjalbert 460 Stb Deelgenomen Beart 411 Ulke 338 Iron Spring Farm Inc. (Coatesville, PA)
461 200702276 Wimer 461 Stb Sport Deelgenomen Hinne 427 Heinse 354 H. Eppinga (Oudemirdum)
462 200703039 Wytse 462 Stb Sport Deelgenomen Arjen 417 Oege 267 J.A.M. Kruis (Heeg)
463 200704635 Wylster 463 Stb Sport-Elite Deelgenomen Rindert 406 Rypke 321 G.A. Bouma (Aldeboarn)
464 200705907 Wybren 464 Stb Sport Deelgenomen Feike 395 Wicher 334 D Gary Young (Mona, UT)
466 200600247 Thorben 466 Stb Sport-Elite Deelgenomen Ielke 382 Sape 381 Tiffany Reyenga- van der Kooi, Black Pearl Friesians LLC (Rockton, IL )
467 200701371 Wolfert 467 Stb Sport Deelgenomen Felle 422 Jakob 302 P. Both & Stoeterij Bommelsteyn (Joure)
468 200800310 Alke 468 Stb Sport Deelgenomen Fabe 348 Jakob 302 H. Eppinga & P. Kruidenier (Oudemirdum)
469 200801759 Alwin 469 Stb Sport Deelgenomen Felle 422 Tsjerk 328 Stoeterij Bommelsteyn& Expl.St.Hemrik& J.vd.Broek (Joure)
470 200801997 Bikkel 470 Stb Sport Deelgenomen Beart 411 Tsjerk 328 E.A. Constant & F.J. Monod de Froideville (Kwadijk)
471 200800766 Aarnold 471 Stb Sport Deelgenomen Wikke 404 Jakob 302 van Manen & Mts. Hofstee (Ede)
472 200801089 Bartele 472 Stb Sport Deelgenomen Onne 376 Tsjerk 328 M.J. Heuker (Een)
473 200902064 Djoerd 473 Stb Sport Deelgenomen Jerke 434 Bonne 341 Justin & Danielle Piascik (Feeding Hills MA 01030)
474 200903966 Epke 474 Stb Sport Deelgenomen Beart 411 Anton 343 Stoeterij Bommelsteyn (Joure)
476 200802957 Bene 476 Stb Sport Deelgenomen Doaitsen 420 Leffert 306 Pamela & Matt Gish, Signature Friesians (Baldwin City, KS )
477 200901872 Date 477 Stb Sport Deelgenomen Mintse 384 Tjitte 333 Joseph Sieczka (Palos Park, IL )
478 200903499 Fonger 478 Stb Sport Deelgenomen Olgert 445 Doeke 287 J. Schaap & H. Eppinga (Oudemirdum)
479 201000762 Gerben 479 Stb Sport Deelgenomen Doaitsen 420 Sape 381 A.P. Both (Voorthuizen)
480 201000839 Hessel 480 Stb Sport Deelgenomen Norbert 444 Jelke 367 van Manen (Ede)
481 201002347 Hette 481 Stb Sport Deelgenomen Norbert 444 Rindert 406 Celeste Steyn (Douglas)
482 201003370 Haike 482 Stb Sport Deelgenomen Arjen 417 Lute 304 G.A. Bouma & J.P. Veenstra (Aldeboarn)
483 200601084 Tjaarda 483 Stb Sport-Elite Deelgenomen Time 398 Lolke 371 Ellisa Kroll (Dorr, MI)
484 201100004 Jehannes 484 Stb Sport Deelgenomen Tsjalle 454 Oepke 266 Age Okkema & J.J.H.Boot & J.P.W. Boot (Siegerswoude)
485 201102076 Jouwe 485 Stb Sport Deelgenomen Pier 448 Folkert 353 van Doorn & Fam. Salari (Schiedam)
486 201102814 Julius 486 Stb Sport Deelgenomen Norbert 444 Beart 411 KCF Farms (St. Thomas, ON )
487 200700476 Walt 487 Stb Deelgenomen Gjalt 426 Ulke 338 S. Minkema & Mw. J.J. Schreuder (Frieschepalen)
488 200902480 Erryt 488 Stb Sport Deelgenomen Meinse 439 Sytse 385 A.P. Both (Voorthuizen)
489 200904920 Eise 489 Stb Sport-Elite Deelgenomen Maurits 437 Olof 315 Stal Chardon (Jorwert)
490 201200609 Meinte 490 Stb Sport Deelgenomen Beart 411 Anton 343 A. Thomassen (Lunteren)
491 201200903 Markus 491 Stb Deelgenomen Maurits 437 Onne 376 H. Eppinga (Oudemirdum)
492 201201609 Nane 492 Stb Deelgenomen Wimer 461 Brandus 345 G.A. Bouma (Aldeboarn)
493 201202705 Omer 493 Stb Deelgenomen Gjalt 426 Karst 362 A.P. Both & S.J. Kat B.V. (Voorthuizen)
494 200900910 Elias 494 Stb Sport-Elite Deelgenomen Jorn 430 Maiko 373 Linda Annell (Sundsvall)
495 201102129 Jurre 495 Stb Sport Deelgenomen Maurits 437 Jasper 366 Stal Chardon & H.J. Niemeyer (Jorwert)
496 201200823 Menne 496 Stb Sport Deelgenomen Norbert 444 Beart 411 van Manen & A. de Hoek (Ede)
497 201201049 Mees 497 Stb Deelgenomen Tymon 456 Dries 421 G.A. Bouma & Stal Jede (Aldeboarn)
498 201300880 Rommert 498 Stb Sport Deelgenomen Norbert 444 Jasper 366 P. Okkema (Witmarsum)
499 201301087 Siert 499 Stb Deelgenomen Dries 421 Sape 381 F. Smit (Wognum)
500 201400541 Tjebbe 500 Stb Deelgenomen Bartele 472 Dries 421 Stalhouderij De Zadelhoff (Breukelen)
501 201400450 Tiede 501 Stb Deelgenomen Alwin 469 Loadewyk 431 Stoeterij Bommelsteyn (Joure)
502 201400483 Ulbrân 502 Stb Deelgenomen Reinder 452 Jakob 302 L. Zwart & Fam. Age Okkema (Oosterwolde)
503 201401505 Tymen 503 Stb Deelgenomen Tsjalle 454 Harmen 424 van Manen & H. Eppinga (Ede)
504 201201682 Matthys 504 Stb Sport Deelgenomen Norbert 444 Beart 411 Stan Derksen & Gebr. van Manen (Ede)
505 201400668 Teun 505 Stb Deelgenomen Bartele 472 Rindert 406 T. de Boer (Sintjohannesga)
506 201401382 Ulbe 506 Stb Deelgenomen Anders 451 Anton 343 G.A. Bouma & H. & J. Jørgensen (Aldeboarn)
507 201501278 Yme 507 Stb Deelgenomen Tsjalle 454 Bente 412 H.J. Oosterhof (Suldrup)
508 201501190 Willem 508 Stb Deelgenomen Hette 481 Folkert 353 W.E. Lokhorst (Ederveen)
509 201502110 Wardy 509 Stb Deelgenomen Hette 481 Goffert 369 H. Eppinga & J.Tj. Bouma (Oudemirdum)